The Handmaid’s Tale -- “Pigs” - Episode 401 -- On the run after the end of Season 3, an injured June and the fugitive Handmaids find refuge at a farm, where the 14-year-old Wife nurses June back to health. June restores her role as the women’s leader. In Gilead, an imprisoned Lawrence tries to avoid a death sentence, and Aunt Lydia reels from the loss of 86 children on Angels’ Flight. The combative Waterfords, in custody in Toronto, learn of June’s feat. Mrs. Keyes (McKenna Grace) and June (Elisabeth Moss), shown. (Photo by: Sophie Giraud/Hulu)

Yabancı dizilerle üyelerine zengin bir seçki sunan Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, ‘The Handmaid’s Tale’ hayranlarına yeni bir müjde veriyor. Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan, yayınlandığı ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren ödüllü Amerikan yapımı ‘The Handmaid’s Tale’in yeni sezonunun ilk üç bölümü 29 Nisan’da sadece BluTV’de izlenebilecek.

 Sevilen özel yapımlarının yanı sıra yurtdışında büyük kitleler tarafından ilgiyle takip edilen yabancı dizileri de seçkisine katan BluTV, ‘The Handmaid’s Tale’in uzun zamandır beklenen dördüncü sezonunu üyeleriyle  buluşturuyor. Dizinin heyecanla beklenen yeni sezonunun ilk üç bölümü, 28 Nisan’da Amerika’da yayınlandıktan hemen sonra 29 Nisan’da BluTV’de yayınlanacak. Yeni sezonda June Osborne’un (Elizabeth Moss) Gilead’ın otoriter rejimine karşı gösterdiği direnişini devam ettirmek için vereceği zorlu savaşı gözler önüne serecek olan ‘The Haindmaid’s Tale’, izleyenleri bir kez daha korkutucu distopyasına sürükleyecek.

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından televizyona uyarlanan ‘The Handmaid’s Tale’ yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren etkileyici hikayesi ve hafızalara kazınacak oyunculuklarıyla son yıllara damga vuran yapımlar arasında yerini aldı. Bruce Miller’ın hayata geçirdiği dizi, sert ve gerçekçi anlatımıyla doğurgan kadınların damızlık olarak kullanıldığı acımasız bir distopyayı konu alıyor. Elizabeth Moss, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Ann Dowd, Max Minghella ve Samira Wiley gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘The Handmaid’s Tale’, çarpıcı hikayesiyle herkesi etkilemeyi başarırken birçok dizi ödülünün de sahibi oldu.

Dördüncü sezonunda başrol oyuncusu Elizabeth Moss’un aynı zamanda yönetmen koltuğuna da oturduğu dizinin ilk üç bölümü 29 Nisan’da sadece BluTV’de!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.