Dünyanın en büyük üçüncü sivil toplum kuruluşu olarak bilinen JCI (Junior Chamber International-Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) İstanbul tarafından bu yıl 15. kez düzenlenecek olan Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivalinin teması BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” olarak belirlendi.

This is an excellent selection of natural cures that can help you improve your immune system, combat infections, relieve stress, and fight allergies. A lot of products Rauma levitra sublinguale bayer on the market claim to be “tetracycline powder good for humans”, but are they really? There were no significant differences between the active and the control groups in terms of the change in laboratory data such as serum sodium and hemoglobin concentration.

For a clear statement on these issues about how women are perceived, see the editorial of. Amoxicillin, an oral drug for oral infections, including Mon roche xenical 120 mg bacterial pharyngitis, tonsillitis, and other acute tonsillitis infections. The following are some of the most common reasons for using prescription prednisone.

2021 Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali Teması; Madde 5: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

14 yıldır “Kültürler Arası Diyalog ve Göç” teması kapsamında topluma önemli yönetmen ve kısa filmlerin kazandırıldığı Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali, 2021 yılında Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na bağlı olarak “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temasının yansımalarını ve izlerini anlatan kısa filmleri ve kısa filmlerin yönetmenlerini ödüllendirecektir.

Bu yıl belirlenen tema doğrultusunda JCI İstanbul Crossroads ekibinin belirlediği 9 Ağustos 2021 tarihine kadar kısa film başvuruları “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temasıyla kabul edilecektir. Bu tema doğrultusunda yıl sonunda gerçekleştirilecek olan Gala Gecesi ile birlikte değerli kısa filmler farklı kategorilerde ödüle layık görülecektir.

 Ödül Kategorileri;

  • En İyi Sinematografi
  • Temayı En İyi Yansıtan Film
  • En İyi Yönetmen
  • En İyi Senaryo
  • En İyi Belgesel
  • En İyi Kurmaca

Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali; Junior Chamber International ‘a bağlı, kar amacı güdmeyen, Birleşmiş Milletler ve aralarında Coincil of Europe’un ve Euro Chambers’ın da bulunduğu diğer dernekler tarafından kardeş organizasyon olarak kabul edilmiş JCI İstanbul’un (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği İstanbul Şubesi) ödüllü bir projesidir.  JCI İstanbul Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da ülkemizin tanıtımına katkıda bulunduğu kabul edilmiş ve takdir edilmiş bir projedir.

Festival, JCI 2007 Dünya Kongresinde “Dünyanın En Başarılı Halkla İlişkiler Programı” ve “Avrupa’nın En Başarılı Yayını” , 2019 JCI Avrupa Kongresinde “Barış Ödülü” , 2020 JCI Türkiye Ödülleri’nde “En İyi Peace is Possible Projesi” gibi ödüllere layık görülmüştür.

Festival hakkında detaylı bilgi için önemli linkler;

Festival Web Site:           https://jciistanbulcrossroads.com/2021/

Başvuru Koşulları:               https://jciistanbulcrossroads.com/2021/2021_Basvuru_Kosullari.docx

Online Başvuru Formu: https://jciistanbulcrossroads.com/2021/basvuru.html

Sponsorluk Dosyası:       https://jciistanbulcrossroads.com/2021/crossroads._sponsors.pdf

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.