Woman in the Window, Amy Adams as Anna Fox

Amy Adams’ın başrolünde yer aldığı Penceredeki Kadın uzun süredir gösterime girmeyi bekliyor. Hakları Netflix’e devredilen filmin fragmanı resmi olarak paylaşıldı. Filmde Amy Adams’a Julianne Moore ve Gary Oldman eşlik ediyor.

Joe Wright‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu Woman In The Window’un konusu ise şöyle: Filmde, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesi anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı evinin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, idealindeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür.

Woman In The Window, geçtiğimiz yıldan bugüne vizyona girmeye çalışıyordu. Coronavirüs salgınının yarattığı engeller, filmin Netflix’e devredilmesine neden oldu. Mayıs ayı içerisinde ise gösterimini yapmaya başlayacak. Film, A. J. Finn’in romanından uyarlandı. The Woman In The Window’un gösterim tarihi, 14 Mayıs olarak belirlendi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.