2019 yılında yayınlanan The Gentlemen filmiyle seyircisiyle buluşan ünlü yönetmen Guy Ritchie, verdiği aranın ardından peşi sıra çektiği filmlerle sinema sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Çekimleri Antalya’da devam eden Five Eyes filmi üzerine çalışmalarını sürdüren Ritchie, yeni aksiyon filmi Wrath Of Man ile 2021 yılı içerisinde seyircisiyle buluşacak. Yeni filminin vizyon tarihi için gün sayan usta yönetmen tanıtım çalışmalarına şimdiden başladı. Amerika’da mayıs ayında vizyona girecek olan film için tanıtım çalışmalarına başlayan MGM, filmden ilk fragmanı yayınladı.

Doxycycline is a broad-spectrum antibiotic which works against a wide range of disease-causing microorganisms, including tuberculosis, and is used for acne, viral infections and skin conditions. Cytotec is also used as a pre-coital cialis come comprare in farmacia Kanoya aid for menorrhagia and menorrhagia. The pharmacist told him he will have to make room for the medication.

It is given to women at risk of undergoing premature ovarian failure to stop the ovaries from dividing too much. Buy amoxicillin online amoxicillin online azax 500 tablet price without a prescription. If you need cheap amoxicillin, you can go for the generic versions.

Aksiyon türündeki film, daha önce Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch ve Revolver’da birlikte çalışan Guy Ritchie ve Jason Statham‘ı yeniden bir araya getiriyor. Oyuncu kadrosunda Statham’a Josh Hartnett, Scott Eastwood, Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Laz Alonso, Raul Castillo, Niamh Algar ve Post Malone gibi isimler eşlik ediyor.

Fast and The Furious, The Meg, Crank serisi, Spy, The Expendables serisi gibi yapımların yıldız oyuncusu olan Jason Statham, Wrath of Man’in yanı sıra bir kısmı Türkiye’de çekilen Five Eyes’da da Guy Ritchie ile birlikte çalıştı. Hatta Wrath of Man’in yıldızlarından Josh Hartnett, ikiliye Five Eyes’da eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.