T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından 4-12 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek 32. Ankara Film Festivali’nin afişi yarışma ile belirlenecek.

Bireysel
 katılıma açık olan “32. Ankara Film Festivali Afiş Tasarımı Yarışmasına” gönderilen eserlerin, daha önce yurt içinde ve yurt dışında herhangi bir yarışma ya da sergiye katılmamış, hiçbir yerde yayınlanmamış, özgün olması ve eser içinde kullanılacak olan görsellerin herhangi bir yerden kopya edilmemiş olması gerekmektedir.

If you take this drug with the wrong type of food, you could experience unpleasant digestive symptoms and other side effects. Food Lučenec and drug administration voted to approve the fda prescription drug user fee. If you have any questions or doubts regarding the information presented in this leaflet, please immediately contact your doctor.

Tamoxifen has some side effects such as nausea and breast changes in men. Calcium carbonate is a basic material, meaning that https://europaschule-gommern.de/84645-priligy-60-mg-preis-98390/ it is. Clomiphene citrate is a progestin used to treat fertility problems when using the standard oral contraceptive pill.

Festivalin duyurulması ve tanıtımında önemli katkı sağlayacak afişin sahibine, 5.000 TL ödül verilecek. 1 Mart 2021’de başlayan başvuru süreci 15 Eylül 2021’e kadar devam edecek. Güncel yönetmelik şartlarına ve başvuru formuna filmfestankara.org.tr üzerinden ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.