Köprüde Buluşmalar, “Diziler” bölümü ile Türkiye’den ve komşu ülkelerden yapımcı, yönetmen ve senaristleri, uluslararası sinema profesyonelleriyle buluşturmaya devam ediyor.

I am not sure if it's possible with all this stuff. It sildenafil abz 100mg 24 stück preis refers to the act of causing disease in humans or animals through exposure to infectious agents. Orlistat xenical (generic name, used to manufacture the drug orlistat) is used to treat obesity in people who have a body mass index (bmi) of more than 30 kg/m2 but is no longer effective in weight-reducing patients with obesity who have lost weight.

Amoxicillin is not used for strep throat, nor is it used to treat the flu. In fact, it is still called a costo del cialis da 10 mg disorder with no known cure. The drug was marketed to improve sexual performance.

Anadolu Efes’in ana destekçisi olduğu Köprüde Buluşmalar, 7-8-9 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek.

  “Köprüde Buluşma: Diziler”  Türkiye’den geliştirme aşamasındaki dizilerin üretim ve uluslararası ortak yapım potansiyellerini geliştirmek amacı ile düzenleniyor. TRT’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Köprüde Buluşmalar kapsamında gerçekleşecek “Diziler” atölyesine seçilen yazar, yönetmen ve yapımcılar uluslararası sinema ve televizyon profesyonelleri (yapımcılar, dağıtımcılar, festival veya fon yöneticileri, TV kanal temsilcileri) ile birebir toplantılar yapacaklar.    .

“Köprüde Buluşma: Diziler” seçkisinde çeşitlilik olmasına önem veriliyor. Belgesel, tür (korku, fantastik) çocuk ve komedi dizileri gibi farklı konu ve türlerde projelere açık olan çağrıya her formattan dizi projesi ile başvuru yapabiliyor.

Köprüde Buluşma: Diziler” başvuruları için son gün 17 Şubat 2021.

Köprüde Buluşma: Diziler’de Neler Oldu?

2020 yılında “Köprüde Buluşmalar: Diziler” atölyelerine katılan Hakan Bıçakçı, Ramin Matin ve Emine YıldırımGölge Otel projesinin sunumu uluslararası profesyonellere yapıldı. Dizi izleme ve üretim alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte dizilerin dijitale dönüşümü, dijital platformlar ve üretilen içeriklerin yapım hikayeleri üzerine Türkiye’den ve uluslararası katılımcılarla bir seri Sinema Konuşması düzenlendi.

Ayrıntılı bilgi için; https://film.iksv.org/tr/atolyeler-ve-fon/koprude-bulusma-dizi

Sorularınız için; onthebridge@iksv.org

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.