Canlandırdığı her karakteri bir ikon haline dönüştüren Engin Günaydın ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra senarist kimliğiyle de öne çıkan Devin Özgür Çınar’ın başrolleri paylaştığı yeni dizi “10 Bin Adım”, Ocak’ta Gain’de başlıyor.   

Viagra is also one of the best drugs that you can buy for erectile dysfunction. Even if the cancer never Biella zimax 500 price comes back, men who took the drug for a long period, 10 years or more are at increased risk of cancer in other parts of the body. The dosage for amoxicillin for sore throat is a lower dosage than the dosage for amoxicillin for uti.

I also have a family member who is a lawyer specializing in medical malpractice. The side effects of http://b2gtrading.com/58811-cialis-10-mg-durata-effettuata-50474/ taking antibiotics while breastfeeding are very rare and include the following: The estrogen receptors are the main reason for breast cancer recurrence.

It also can be used to treat infections that have a bacterial origin. Defendants' motion to mifepristone and misoprostol tablets online purchase phlegmatically stay proceedings pending completion of class certification. Amoxycillin tablets for dogs, cheapest amoxycillin tablets for dogs and lowest price.

 Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’in ilk dizisi “10 Bin Adım” Ocak ayında Gain’de başlıyor. Yaklaşık onar dakikalık bölümlerden oluşacak “10 Bin Adım”, izleyiciler için yepyeni bir dizi izleme deneyimi sunacak.

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın özgün fikirlerinden yola çıkarak yazdığı ve aynı zamanda başrollerini üstlendiği 10 Bin Adım, son yıllarda uzun ve sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans olarak kabul edilen “Günde 10 bin adım” önerisine uyarak birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgili Ezgi ve Memet’in iki yeni yol arkadaşı olma hikayesini mizahi bir dille anlatıyor.

Eski sevgiliyle “yol arkadaşı” olunabilir mi?

 Senaryosunu Devin Özgür Çınar’ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Duygu Güzelmeriç’in oturduğu dizide, her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları bozulan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan iki yol arkadaşının her şeye rağmen her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeleri esnasında başlarına gelen beklenmedik olaylar konu alınıyor. 10 Bin Adım, Ocak ayında Gain uygulaması üzerinden izlenebilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.