Boğaziçi Film Festivali’nin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab’ın Pitching Platform’unda yer alacak 12 proje açıklandı.

Alimentos saludables, alimentos saludables, hábitos alimenticios saludables. Not only does exercising burn more calories, but it also improves your body acoustically antabuse cost composition and keeps your body burning. Priligy (amisulpride) is a stimulant and is a drug used for adhd (attention deficit hyperactivity disorder).

Oral administration of the drug is used for the treatment and prevention of a variety of bacterial infections, including certain urinary tract infections, bacteremia (blood infections caused by bacteria in the blood), periodontal (gum) disease, and acne. Vigora diet is also called as “ketogenic diet.” this is the only diet that has zero calorie foods (ketogenic foods) and you https://saturnconstruction.ca/ have to drink a lot of fluid to keep your. When you take the pill, your menstrual cycle will begin to normalize and your period will stop.

However they are more likely to develop serious heart conditions, including a heart attack, heart surgery, high blood pressure or stroke. What is the best way to get Eberswalde my doxycycline injection price uk for acne scars and other skin problems? The tablets can easily be accessed throughout the world.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı’nın destekleriyle; Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 23 – 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 8. Boğaziçi Film Festivali’nin endüstri bölümü olan Bosphorus Film Lab’ın Pitching Platformu’nda yer alacak projeler açıklandı.

Bu yıl 96 projenin başvurduğu pitching platformunda yer alan projeleri, Güney Filmleri Festivali ve Norveç Film Enstitüsü tarafından ortaklaşa yönetilen film yapım fonu  SØRFOND’un proje yöneticisi Per Eirik Gilsvik, Les Arcs European Film Festivali ve Tribeca Film Festivali’nin Artistik Direktörlüğünü üstlenen Frederic Boyer ve TRT Ortak ve Dış Yapımlar Müdürü Faruk Güven değerlendirecek.  Platformda yer alan projelerden biri TRT Ortak Yapım Ödülü’nün sahibi olurken bir proje de Postbıyık Renk Düzenleme Ödülü’nün sahibi olacak.

Pitching Platformu’nda Bu Yıl 12 Proje Yarışıyor

Bu yıl 96 projenin başvuru yaptığı Pitching Platformu’nda 12 proje finale kaldı. Bosphorus Film Lab’de yer alacak projelerin isimleri:

11 Yıldız, Güneş ve Ay 

Yönetmen: Emir Külal Haznevi, Yapımcı: Emrah Özkan Tellioğlu, Emir Külal Haznevi

Battal 

Yönetmen: Semih Gülen, Mustafa Emin Büyükcoşkun, Yapımcı: Arda Çiltepe

Bir İhtimal Daha Var

Yönetmen: Burak Çevik, Yapımcı: Selman Nacar

Can Kuşu 

Yönetmen: Abdullah Şahin, Yapımcı: Halil Kardaş

Gerçek Bir Kadın 

Yönetmen: Eylem Kaftan, Yapımcı: Çağlar Bocut

Gün Batımına Birkaç Gün Kala 

Yönetmen: Mehmet Yiğit Küçükkibar, Yapımcı: Yeşim Kocaman

Hava’nın Tohumu 

Yönetmen ve Yapımcı: Burçak Üzen

Karine 

Yönetmen: Bilal Petek, Yapımcı: M. Tarık Ötgen

Kirpinin Boya Kalemleri 

Yönetmen ve Yapımcı: Faruk Hacıhafızoğlu

Kuşlar Yasına Gider 

Yönetmen: Ali Aydın, Yapımcı: Müge Büyüktalaş

Küçük Bir Hata

Yönetmen: Gökhan Tiryaki, Yapımcı: Servan Güney

Süt Çiftliği  

Yönetmen: Elif Eda Karagöz, Yapımcı: Enes Erbay

Bosphorus Film Lab Bu Yıl Çevrimiçi!

  1. Boğaziçi Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Bosphorus Film Lab, bu yıl yerli ve yabancı birçok festivalin endüstri marketlerinin de yaptığı gibi dijital olarak gerçekleştirilecek. Yabancı konukların dijital platformlar üzerinden katılımcılar ile buluşup etkin bir paylaşım alanının yaratılacağı Bosphorus Film Lab’ın planlanan eğitimleri ve endüstri davetlilerine yönelik  proje sunumları çevrimiçi olarak organize edilecek.

bilgi@bogazicifilmfestivali.com

facebook.com/BogaziciFilmFestivali

twitter.com/BogaziciFF

instagram.com/BogaziciFF

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.