İnkılâp Kitabevi, okurları için geniş yelpazesinden öneriler sunmaya devam ediyor. Yayınevinden geçtiğimiz mart ayında çıkan Star Wars – Yeni Bir Umut, Star Wars – Jedi’nin Dönüşü ve Star Wars – İmparator kitapları, George Lucas tarafından yaratılan benzersiz “Star Wars” evreninin hayranlarını ve tüm bilim kurgu sevenleri inkilap.com‘un yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu.com‘da bekliyor!

Doxycycline is a common antibiotic used to treat infections. It https://meedee.org/werkwijze/hoe-werken-wij/ is also used to treat some serious diseases, such as onchocerciasis and onchocerciasis-related lymphedema. The medication, which is also marketed as doxycycline hydrochloride, is found in combination with other antibiotics (such as ciprofloxacin, norfloxacin, and ofloxacin) and used to treat.

This is not to be taken by children, people suffering from kidney failure, and those being treated for liver problems. Levitra in canada, we are offering a quality and cheap generic levitra online in canada today, at no-cost https://emanuelevallone.it/91811-cialis-originale-5-mg-prezzo-in-farmacia-66586/ or for a little money. It treats the symptoms of male hormone-related cancers.

We use this website to find the best deals on dapoxetine 60mg price in egypt products available on the internet. However, in most cases, you will be buy valtrex over the counter saving a lot of money. By having intercourse with your partner during or shortly after treatment, you may increase your chances of getting pregnant.

 İnkılâp Kitabevi, sinema dünyasının efsanevi bilim kurgu serilerinden “Star Wars”un kitaplarını, orijinal üçlemesinin isimleriyle geçtiğimiz mart ayında yayımladı. George Lucas imzalı Yeni Bir Umut ile başlayan üç kitaplık seride ayrıca, James Kahn’ın yazdığı Jedi’nin Dönüşü ve Donald F. Glut’un yazdığı İmparator adlı kitaplar bulunuyor.

Star Wars – Yeni Bir Umut

George Lucas

Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside… Luke Skywalker, Tatooine’in uzak gezegenindeki amcasının çiftliğinde çalışıyor ve orada yaşıyordu; ayrıca bu tekdüze hayatından çok sıkılmıştı. Yıldızlar arasında maceralar, kendisini en uzak galaksilerin ötesindeki yabancı dünyalara götürecek maceralar yaşamak istiyordu. Ancak Luke, karanlık ve güçlü bir savaş kralı tarafından tutsak edilen güzel bir prensesin şifreli mesajını çözdüğünde istediğinden fazlası gerçekleşti. Prenses’in kim olduğunu bilmiyor ama yakın zamanda onu kurtaracağını biliyor; çünkü zaman tükeniyor. Sadece cesaretiyle ve babasının ışın kılıcıyla donanmış olan Luke, şimdiye kadarki en vahşi uzay savaşının ortasına atıldı ve düşman savaş istasyonundaki amansız bir çatışmaya katıldı.

Star Wars – Jedi’nin Dönüşü

James Kahn

Asi İttifakı için karanlık bir zamandı… Han Solo, karbonitin içinde dondurulmuş bir şekilde alçak gangster Jabba the Hutt’ın eline düşmüştü. Onu kurtarmaya kararlı olan Luke Skywalker, Prenses Leia ve Lando Calrissian, Jabba’nın Tatooine üzerindeki sığınağına doğru tehlikeli bir göreve çıkarlar. Asi kumandanları, Asi filosunun tüm savaş gemilerini bir araya toplayarak dev bir donanma haline getirmişlerdir. Yeni ve daha da güçlü bir Ölüm Yıldızı’nın inşa edilmesi için emir veren İmparator ve Darth Vader, Asi İttifakı’nı ilk ve son kez ezmek için planlar yapmaktadır.

 Star Wars – İmparator

Donald F. Glut

Luke Skywalker’ın maceraları, Ölüm Yıldızı’nın yok edilmesiyle bitmedi. Asi İttifakı önemli bir savaş kazanmasına rağmen, İmparatorluk’a karşı verilen savaş daha yeni başlamıştı. Birkaç ay geçti ve Asiler, Hoth’un donmuş topraklarında gizli bir karakol kurdular. Fakat o buzlu durgun su gezegeninde bile, Darth Vader’ın kötülüklerinden uzun süre kaçamadılar. Yakında Luke, Han, Prenses Leia ve onların sadık yoldaşları, Karanlık Lord’dan ve kölelerinden kaçmak için her yöne dağılmak zorunda kalacaklar.

 

Star Wars – Yeni Bir Umut, Star Wars – Jedi’nin Dönüşü ve Star Wars – İmparator kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.