Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmi, seyircisine tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesini, görsel bir şölenle anlatmaya hazırlanıyor. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan filmin başrollerini, Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçirilen “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 31 Ocak’ta sinemalarda!

 Giderek büyüyen bir merakla beklenen “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini beyazperdeye taşıyacak. Geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak olan film, iki farklı dönemi anlatan bu yolculukta sinemaseverlere adeta bir görsel şölen de yaşatacak.

Başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin zengin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler yer alıyor.

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu yine Nuran Evren Şit’in imzasını taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ile İpek Sorak birlikte oturuyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından çekimleri yaklaşık iki ayda Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilen film, Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçiriliyor.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin afiş fotoğraflarını, serinin ilk filminde olduğu gibi Ankaralı fotoğrafçı Mehmet Turgut çekerken, afiş tasarımını da yine ilk filmin afişini hazırlayan Arda Aktaş (Daire Creative) yaptı.

 Dağıtımcılığını CGV Mars Dağıtım’ın üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 31 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Bilgi için:         facebook.com/AskTesadufleriSever

twitter.com/ATS_Film

instagram.com/asktesaduflerisever2film

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.