Öteki Sinema’nın sunduğu Geceyarısı Sineması Kuşağı, Taylan Biraderlerin çektiği Küçük Kıyamet filmiyle’de Koma Sahne’de başlıyor! Filmin senaristi Doğu Yücel ve başrol oyuncularından Cansel Elçin de gösterimde bulunacak ve sitemizin kurucusu Murat Tolga Şen ve yayın yönetmeni Murat Kızılca ile bir söyleşi yapacaklar. Etkinliğin biletleri Koma Sahne’de satışa çıktı!

Küçük Kıyamet, öyküsünü sahici oyunculuklarla ve merak duygusunu devamlı koruyarak finale doğru artan bir tempoyla izletiyor. Film son derece başarılı ışık ve set kullanımı ile de dikkatleri çekiyor ve tür sinemasının başarılı bir örneği olurken genel seyircinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Senaryo, Türk halkının 1999 yılından beri en büyük yaşamsal korku tetikleyicisi olan “deprem” kabusunu başarıyla gerçeküstü bir boyuta taşıyor. Çoğu eleştirmenin listesinde en iyi yerli korku filmi olarak gösterdiği Küçük Kıyamet, 04 Aralık Çarşamba, tam da geceyarısında, Öteki Sinema’nın moderasyonu ve ekip katılımıyla Koma Sahne’de…

Öteki Sinema’nın Koma Sahne’de düzenleyeceği Geceyarısı Sineması Kuşağı, 11 Aralık’ta L’immortelle, 18 Aralık’ta I Killed Einstein, Gentlemen! ve 25 Aralık’ta Messiah of Evil filmleriyle devam edecek.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.