Oyuncu Gökhan Mumcu’nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Haydar Işık’ın, görüntü yönetmenliğini Ömer Yılmaz’ın yaptığı, senaryosunu Aytuğ Topaloğlu ve Salim İnan’ın yazdığı, “Hemen Döneriz” sinema filminin çekimlerine geçen hafta Edirne Keşan’da başladı.

Filmin başrollerinde Kadir Polatçı, Murat Genç, Burak Satıbol ve Çorumlu Amir’in rol aldığı filmde ayrıca; Türkiye 2016 güzeli Buse İskenderoğlu, Gökhan Mumcu, Ayhan Taş, Ayberk Yılmaz, Açelya Elmas, Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan, Halil İbrahim Ceyhan, Fulya Şirin, Enver Akbaş, Hüseyin Elmalıpınar, Umur Yiğit Vanlı, Seda Alpat, Ahmet Dursun, Enver Öztürk, Muzaffer Saygın Üngör, Caner Ural,  İbrahim Aratman ve Yavuz Ketenci rol alıyor.

Bekir Aydınoğlu ve 11K Filmin ortak yapımı “Hemen Döneriz” Keşan, Enez, İstanbul ve Barcelona’da gerçekleşecek çekimleriyle dikkatleri çeken filmin 2 Milyon lira bütçe ile bitirilmesi planlanıyor.

Filmin vizyon tarihi 29 Kasım 2019 olan filmin müziklerini  Saki Çimen yaparken filmde  Faruk karakterini canlandıran söz yazarı ve besteci Halil İbrahim Ceyhan’ın da kendisinin seslendirdiği  bir şarkısı bulunuyor.

Filmin Hikayesi; Kortizol (stres) hormonu salgılanmasını engellediğine inanılan bir bitki peşinde yola çıkan 4 gencin kaderi o gün değişir. Gün boyunca ayağına gittikleri adamın silah ve uyuşturucu şebekelerini farkında olmadan yerle bir ederler. Mafya babası Reco tarafından rehin alınan gençlerin şansı,  yolda çarparak arabaya aldıkları imam Mümin’in cebinden çıkan loto bileti ile değişecektir. Biletin asıl sahibi Yaşar dayının mekana gelmesiyle olaylar karışır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.