Ölüm Günün Kutlu Olsun 2’den ilk altyazılı fragman yayınlandı! 4.8 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 122 milyon dolar gişe hasılatı elde eden film ülkemizde 148.870 kişi tarafından izlenmişti. Geçtiğimiz yılın başarılı korku filmleri arasında yer alan yapımın devam filmi “Ölüm Günün Kutlu Olsun 2” de seyircilerin karşısına çıkmak için gün saymaya devam ediyor.

Başrollerini bir kez daha ilk filmin başrolleri, güzel oyuncu Jessica Rothe ve Israel Broussat’ın üstleneceği devam filmin yönetmen ve senarist koltuğunda bir kez daha,  Paranormal Activitiy: İşaretliler filmi korku türüne aşinalığını kanıtlamış olan yönetmen Christopher London oturuyor.

Devam halkası ilk filmde yer alan zaman döngüsüne dair soru işaretlerini giderecek ve ilk filmin bittiği yerden devam edecek. Devam halkasında Tree, tekrar tekrar ölmenin, başına geleceklerden şaşırtıcı bir şekilde daha kolay olduğunu fark edecek. İlk filmde gerçekleşen olaylarından iki yıl sonra, Tree Gelbman bir kez daha aynı zaman döngüsüne giriyor. Bu eyleminin amacı ise başına neden bunların geldiğini bulmak. Bu süreçte Tree, ayrıca, zaman döngüsünün gücü tarafından diriltilen ve intikam arayışındaki Lori ile de yüzleşmek zorunda kalıyor.

“Ölüm Günün Kutlu Olsun 2” filmi ülkemizde 15 Şubat 2019 tarihinde gösterime girecek.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.