ÉCU, Avrupa Bağımsız Film Festivali, için 2019 yılı film başvurularının açıldığını sizlere duyurmaktan çok mutluyuz. Bağımsız ve yaratıcı filmlerinizi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Onziner dient ervan acht in hun voorzitterschap als een garantie voor een goede samenwerking. Its efficacy is not limited cenforce 100 preis to knee pain, however, and it is effective in patients with other musculoskeletal conditions such as myalgia, rheumatism, and arthrofibrosis. The best way to be sure of that is to follow the dosing instructions.

You are guaranteed to get the optimum and highest quality products and services at a fair price. You should also have a prescription in your possession to be fluconazol online rezept eligible for this drug. The drug works best when taken for two weeks on a regular basis.

ÉCU, Avrupa’nın önde gelen bağımsız film festivallerinden biri. Hedefimiz, dünya üzerindeki en iyi bağımsız filmleri keşfetmek, göstermek ve desteklemek. On dört kategori üzerinden, yenilikçi,orijinal bağımsız filmler arıyoruz.

Bu sene 14’üncüsü düzenlenecek olan ÉCU, 5,6,7 Nisan 2019 tarihleri arasında Paris, Fransa’da gerçekleşecek. Festivalde en iyi bağımsız filmlerden yaklaşık 100’e yakınını izleme fırsatımız olacak. ÉCU, Avrupa’daki yeteneklere odaklanırken aynı zamanda, uluslararası yönetmenleri tanıtıyor ve Avrupa dışı filmlere ait birkaç kategoriye de ev sahipliği yapıyor.

Katılım şartları

Film, 1 Eylül 2017’den daha erken bir tarihte çekilmemiş olmalı.

Film bağımsız olmalı. Filmlerin finansmanının %50’si bir stüdyo ya da herhangi bir yayıncıdan geliyor ise film yayınlanamaz.

ÉCU 2019 Katılım şartları,kurallar ve düzenlemeler ile ilgili daha fazla bilgi için buraya e tıklayın.

İşte 14 kategorimiz:

Avrupa Kategorileri:

Uzun metraj dramatik

Kısa Metraj Dramatik

Belgesel

Animasyon

Klip

Deneysel

Komedi

Avrupa dışı kategoriler

Dramatik kısa metraj

Dramatik uzun metraj

Belgesel

Dünya genelindeki kategoriler

Öğrenci filmleri

Arap özel seçimi

Uzun metraj ve kısa metraj yarışması

Filmini göndermek için buraya e tıkla!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.