Devam filminde maceradan maceraya koşacak Cumali Ceber’in yolu bu sefer aşkla da kesişiyor! Kahkahayı bir yol hikayesine taşıyan, sevilen karakter Cumali, bir amaç uğruna çıktığı yolda hayatının aşkı ile de karşılaşıyor.

5616×3744 Canon Camera Raw file created from CGImageRef by convert2Jpeg v1.1.0 from Woula Software LLC on 2018-04-21 00:29:25 at comp:0.95

Yolda otostop çekerken karşılaştığı şoför Pırıl,  (Esra İşgüzar) Cumali’yi arabasına alınca gönül işleri de kahkahaya dahil oluyor.

İlki gişede büyük başarı yakalayan “Cumali Ceber”in ikincisi geri sayıma başladı!

Yapımcılığınu Retropro & Chantier’in üstlendiği “Cumali Ceber 2” 8 Haziran’da (2018) sinemalarda!

 “Cumali Ceber 2” Kısa Hikaye

Çekimleri Adana, Antalya ve Hatay’da gerçekleştirilen serinin devam filmi Cumali Ceber 2, ‪8 Haziran’da sinemalarda olacak! Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher’e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, Cumali’den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl’a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl’a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.

Yapım: Retropro & Chantier

Yönetmen: Kamil Çetin

Görüntü Yönetmeni: Aşkın Sağıroğlu

Senaryo: Görkem Çakın & Özgür Akbaş

Müzik: Batuhan Fırat & Abdurrahman Şimşek (JingleTv)

Oyuncular: Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar, İsmail Düvenci, Köksal Engür, Muhammed Cangören

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.