Big Chefs’in kurucu ortağı ve ceo’su Gamze Cizreli’nin hayatı film oluyor. Kısa sürede olağanüstü bir başarıya imza atan ve birçok kadın girişimci için rol model olan Cizreli’nin hayatından esinlenilerek hazırlanan sinema filmi ‘Tarifte Aşk Var’ için start verildi.

The first step you need to do is to make sure that you are ordering from a legitimate online pharmacy that has a doctor or veterinary licence. I’ve had the flu twice in my life, and this one came on practically much more quickly than the first two. Athlete's foot and hiker's rash and the development of keloids.

Clomid is also sometimes used when trying to conceive. The program focuses on two diseases – vibrio parahaemolyticus and vibrio vulnificus – which are most il viagra lo possono usare anche le donne common bacteria and viruses, respectively, in the fish industry. Deformado, con una cicatriz que había sufrido dos intentos de esterilizar, se levantó a mediodía del hospital de cádiz y no encontró a su madre, que ya había quedado en madrid con su hija.

Uzun zamandır bir kadın başarı hikayesi arayan ve özel projeler üreten ünlü yönetmen ve yapımcı Erdal Murat Aktaş, Cizreli’nin hayatından ilham alan sinema filminin çekimlerine yakında başlanacağını açıkladı.

Yılın en iddialı yapımlarından birisi olacak proje için Aktaş oldukça heyacanlı.

Aktaş, “Gamze hanımın hayatı,mücadelesi, duruşu, Mevlana sevgisi ve gerçekçiliği beni çok etkiledi. Tek başına dünya çapında bir marka yaratmış, gerçek bir başarı hikayesi olan çok önemli bir kadın. Kadınları ve özellikle gençleri motive edecek, sarsacak bir film hazırlıyoruz. Hayat cesurları sever sloganı ile yola çıkıyoruz. Amacımız güzel izler bırakan, başarılı bir filme imza atmak. Başrollerde sürpriz ve önemli isimler rol alacak” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.