Bu yıl ilk kez 3-5 Mayıs 2018 tarihlerinde organize edilecek olan Van İpekyolu Belediyesi Kısa Film Festivali’ne başvurular başladı. Festivale 30 dakikayı geçmeyen kurmaca, deneysel, animasyon ve belgesel türünde filmler başvuru yapabilecek.

Prednisone is available as 10-mg tablets or 5-mg and 10-mg capsules. After two sildenafil basics 100 mg filmtabletten years of study, the company is optimistic about the drug's benefits, and. Thanks for your help, i really want to know what to do.

This drug works in the body by lowering the inflammation in the body. Order imidacloprid over the counter lamisil gel price (online) uk can help people suffering from severe allergic reactions such as anaphylaxis, urticaria, or severe hives - these reactions can occur even at very safe doses. If you live in a state that doesn’t have an official online price, then you may be out of luck until your state lifts that restriction.

Open last month at bethpage black when serena williams was the only woman to win two titles at the first major of the year—the u.s. If not a very good person or not at all a very good Gérakas nizol 1 shampoo person, i have to ask what you're doing to survive. I am currently taking 50mg of prednisone 3 times a day for 3 days to manage symptoms of my rheumatoid arthritis but i want to get off the steroids.

Çok sayıda kısa filmi programına almayı hedefleyen festival aynı zamanda kurmaca, deneysel, animasyon ve belgesel türlerinde yarışmalar düzenleyip akçeli ödüller de verecek.

32 Bin Lira Değerinde 13 Ödül

 Ödüllerin tamamının akçeli olduğu festivalde; kurmaca ve belgesel dallarında en iyi birinci, ikinci ve üçüncü filmlere ödüller dağıtılacaktır. Bu ödüllere ek olarak, En İyi Deneysel, En İyi Animasyon, Engelsiz Yaşam Özel Ödülü ve Münir Özkul Onur Ödülü verilecektir. Van temalı filmlerin yarışacağı bölümdeyse ilk üç filme ödüller verilecektir. Ayrıca programa kabul edilen tüm filmlere gösterim ücreti ödenecektir.

Kısa Filmlere Gösterim Ücreti

 Hiç bir beklenti içinde olmadan üretilen kısa filmlerin desteklenmesi konusunda hem fikir olan festival düzenleme komitesi Kısa Film Yönetmenleri Derneği’yle yaptığı görüşme sonrasında programa alınan tüm kısa filmlere telif ödenmesi kararını da almıştır.

Van Temalı Filmler

 Kısa süre içinde yapılacak duyuruyla Mart ve Nisan aylarında açılacak sinema atölyesinde eğitim görecek olan Van halkı, atölye çalışmalarının sonunda Van temalı filmler üretecek ve bu filmler kendi arasında profesyonel bir jüri değerlendirmesinden sonra ödüllendirilecek.

Tarihi İpekyolu

İpekyolu yüzyıllar boyunca yalnızca ticaret yapılan bir yol olmamıştır. Aynı zamanda bilgiyi, fikirleri, kültürü doğudan batıya ve batıdan doğuya taşımış bir yoldur. Konumu itibari ile bu kültür mirasın bugünkü sahibi İpekyolu ilçesinin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk: “Bu anlayış ve bilinçle düzenlediğimiz festival, yedinci sanat olan sinema sanatı kapsamında, kısa zamanda çok şey anlatma temeline dayanan, yönetmenlerin yeteneklerini ve yaratıcılıklarını en özgün biçimde yansıtmalarına olanak tanıyan “kısa film” i desteklemek, genç yönetmenlerin çalışmalarını seyirciyle buluşturmak ve seslerini bu eşsiz tarihi ve kültürel miras çatısı altında duyurmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu duygu ve düşüncülerle katılımcılara şimdiden başarılar diliyor, doğu ve batının buluştuğu yerde sizleri ve filmlerinizi bekliyoruz.” diyerek kısa film yönetmenlerine çağrı yaptı.

Festivale son başvuru 15 Mart 2018’dir. Başvuru ve daha detaylı bilgi için http://www.ipekyolufilmfest.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.