Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma ve Kara Bela adlı yapımlarla televizyon ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden biri haline gelen Burak Aksak’ın yeni filmi “SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN” un son set günlerinde, setlerinin çoğunun geçtiği Maltepe’nin tatlı bir mahallesindeki basın toplantısına gittim geçenlerde. Burak Aksak, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Özdemir’in, ha bir de basının arasında durup söyleşiyi izleyen, aralarda da esprileriyle herkesi güldüren Okan Çabalar’ın katılımıyla kahkahaların eksik olmadığı, basının da, ekibin de enerjisini sürekli yükselten bir toplantı gerçekleşti.

Şahsen ben bir Leyla ile Mecnun fanı olarak zaten Burak Aksak alışveriş listesi yazsa okur, kedi videoları çekse oturur zevkle izlerim. Aksak sadece bizim değil, bu sette de oyuncuların kalbini kazanmayı başarmış görünüyordu. Öyle ki tüm oyuncular toplantı boyunca öve öve bitiremedi yönetmenlerini. Binnur Kaya “kendisini germeyelim diye çok fazla söylemedik ama Burak’la çalışmak çok güzeldi” cümlesiyle yanağına bir öpücüğü kondururken, Uraz Kaygılaroğlu da diğer oyunculara “Burak Aksak’la çalışmak için kaşeleri yarıya hatta üçte bire indirin” diye mesajlar verdi. Burak Aksak da bunların üzerine Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi setinin en mutlu olduğu setlerden biri olduğunu, muhteşem dans performansları izlediklerini hatta senaryoyu yazarken oyuncular için oyunculukları çok iyi ama acaba dans edebilirler mi diye endişelendiğini fakat her şeyin çok güzel ve yolunda gittiğini belirtti. Hatta Aksak; “Ben sette gördüklerimden şunu söyleyebilirim. Çok iyi bir film yaptık. Bunu daha kurguya girmeden söylüyorum ama çok iyi bir iş oldu hatta buradan yeni dansçılar bile çıkacak gibi görünüyor“ diyerek bizleri iyice sabırsızlandırdı. Demet Özdemir de filmle alakalı olarak duygularını “Tam bana uygun olan ve daha önceden de hayal ettiğim bir film. Benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Burak Aksak filminde olmak, Uraz ve Binnur’la oynamak çok güzeldi. Diziden sonra hiç tatil yapmadan başladığım için en başında 5 hafta çok uzun gelirken şimdi çekimler bittiği için çok üzülüyorum, inşallah devamı gelir” şeklinde dile getirdi.

Son olarak filmin konusuna da bakacak olursak; ailesinin vefatından sonra sorunlar yaşayan Aysel (Demet Özdemir) ve psikiyatrist olmaya çalışan Selim’in (Uraz Kaygılaroğlu) , dans hocası olan emekli beden öğretmeni Şengül (Binnur Kaya) ile yollarının kesişmesiyle birbirlerinin hayatlarını nasıl değiştirdiklerini göreceğimiz, sevginin iyileştirici gücünü hissedeceğimiz aşk, dans ve komedi filmi izleyeceğiz.

2018 yılının ilk aylarında izleyicisiyle buluşacak Sen Kiminle Dans Ediyorsun’u, biz de merak ve heyecanla bekliyoruz. Filmi izlerken duvarlara dikkat ederseniz belki siz de“o gemi bir gün gelecek” yazısını görebilirsiniz. Bu duvar yazısı yoksa kalbimizi çok kırarsın Burak Aksak haberin olsun. İyi seyirler..

 

 

1994 yılında istanbulda doğdu. Kadirhas Üniversitesi radyo televizyon teknolojileri dalında önlisans yaptı. Ardından Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisansını tamamladı. 2017 yılında lisans eğitimini bitirip istanbul moda akademisinde styling eğitimi aldı ve sonrasında lofficiel dergisinde moda editörü asistanlığı yaptı. 2008 yılında Star gazetesinde 2017 yılında da marie claire dergisinde çalıştı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.