Asıl adı Willard Christopher olan “Will” Smith, 25 Eylül 1968 Philadelphia doğumlu. Sinema oyunculuğunun yanı sıra yapımcı ve rap müzisyeni de olan Smith kızılderili, Afrika kökenli olup aynı zamanda üç çocuk babasıdır.

Son sekiz filmiyle gişe ve ün anlamında tanınanlar listesinin üst sıralarına yerleşen oyuncunun sayılı zenginler listesinde yer aldığı Amerikanın birçok eyaletinde evinin olduğu ve Barack Obama’nın kendisiyle ilgili bir fim çekilecek olursa Willm Smith’in kendisini canlandırmasını istediği yönünde haberler de mevcut. Yani popülaritesi bir hayli iyi oyuncunun.

Kurtuluş Günü, Siyah Giyen Adamlar, Devlet Düşmanı, Ali, Çılgın İkili, Ben Robot, Babasınn Kızı, Aşk Doktoru, Umudunu Kaybetme, Ben Efsaneyim, Yedi Yaşam, Hancock, Dünya: Yeni Başlangıç, Kış Masalı, Fokus, Doğruyu Söyle gibi filmlerde rol alan oyuncu ağustos ayında başrolünde yer aldığu DC Comiks’in bol kötülü çizgi roman Suicide Squad’dan uyarlanan İntihar Timi isimli filmde yer alacak. Bize de keyifle izlemek düşecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.