Lea Seydoux Mavi En Sıcak Renktir ile hafızalarımıza kazında ama Mission Impossible Ghost Protocol, Woody Allen’ın Midnight in Paris gibi büyük bütçeli filmlerinde gediklisi. En sonunda ise son James Bond filmi Spectre’de seyredeceğiz güzel yıldızı…

Heart attacks and strokes are the leading causes of death. You may also hear zithromax called "z-drugs." z-drugs have the same effects on humans as azithromycin, but you can take z-drugs levitra controindicazioni ipertensione without a prescription. Zithromax is effective for the treatment of bacterial infections caused by penicillinase-producing organisms such as penicillin-resistant strains of staphylococcus aureus (mrsa) and methicillin-resistant staphylococcus aureus (mrs), but can also be used to treat other types of infections that cause serious problems for people with a weakened immune system.

The data presented in this review may be used to increase awareness about potential unwanted, adverse effects of the drugs used for infertility. Doctors said she effulgently cialis generico come si usa had only a five percent chance of surviving, and dianna was put on medication for pneumonia. Get low cost buy generic doxycycline tablets without a prescription in india without spending from us.

Léa Seydoux 1985’te Paris, Fransa’da doğdu. Annesi bir hayırsever olan Valérie, babası ise bir iş adamı olan Henri Seydoux’dur. Pathé’nin başkanı Jérôme Seydoux’un torunu, Gaumont’un başkanı ve CEO’su olan Nicolas Seydoux’un büyük yeğenidir. 2009 yılında The Beautiful Person filmindeki rolü ile En Çok Gelecek Vaadeden Aktrist olarak César ödülü aldı. Ridley Scott’un Robin Hood’u, Brad Bird’ün Mission: Impossible – Ghost Protocol’ü, Woody Allen’ın Midnight in Paris’i gibi bilinen birçok filmde oynadı. Blue Is the Warmest Color filmindeki oyunculuğu ile Adele Exarchopoulos ile birlikte the Palme d’Or (Altın Palmiye) ile ödüllendirildi. Kalabalık bir ailede büyüdüğünü söyleyen Seydoux kendimi hep yalnız hissettim. O kalabalığa rağmen yetim gibi hissettiğim de çok oldu diyerek ünlülerle dolu aile seceresine de bir eleştiri getiriyor. Gelen projeleri seçerken ne senaryonun ne de diğer oyuncuların ismine baktığı belirten Seydoux kendisi için önceliğin yönetmende olduğunu belirtiyor. Hayran olduğu isimleri sıralarken de aslında nasıl bir seçkinci olduğunu kanıtlıyor, Friedrich Nietzsche, Michael Jackson, Charles Chaplin, Maria Callas ve Serge Gainsbourg yıldızın etkilendiği isimler. Mavi En Sıcak Renktir filmindeki rol arkadaşı Adèle Exarchopoulos içinse Evet aramızda bir arkadaşlık var fakat aynı zamanda sevgi de var. Hatta aşk var bile diyebilirsiniz” diyerek dedikodu çevrelerini de tahrik ediyor. Kısacası Fransa’dan yola çıkan Léa Seydoux dünya sinemasının zirvelerine doğru dolu dizgin geliyor.

1967 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyal Antropoloji Bölümü'nü bitirdi. Erol Simavi Vakfı Gazetecilik Bursu'nu kazanıp iki yıllık eğitimden sonra Hürriyet Gazetesi'nde istihbarat muhabiri olarak mesleğe başladı. 1992 yılında Hürriyet Yazıişleri'ne geçti. 1993'te Spor Gazetesi'ni kuran grupta yer aldı. 1996'da Hürriyet Yazıişleri'ne döndü. 1999'da Star Gazetesi kuruluşunda bulunmak için Hürriyet'ten ayrıldı. 2000-2001 yıllarında Almanya'da Star Gazetesi'ni çıkaran grupta Yazıişleri Müdürlüğü yaptı. 2002'de Türkiye'ye dönüp Star Grubu'na bağlı olan ve yeniden yayımlanan Hayat Dergisi'nde görev aldı. Hayat Dergisi'nde ve Star Gazetesi'nde sinema eleştirmenliği yaptı. 2004 yılında Star Gazetesi Yazıişleri Koordinatörlüğü görevine getirildi. Halen Star Gazetesi İnternet Yayın Müdürlüğü ve sinema eleştirmenliğini sürdürmektedir. Star Gazetesi, Kral Müzik Dergisi ve internette çıkardığı Cinedergi'de sinema yazıları yayımlanmaktadır. 2007 yılında "Türk Sineması'nı Yönetenler" adlı yönetmenlerle yaptığı röportajları kapsayan bir kitap çıkardı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.