13 Haziran 1981 yılında Amerika doğumlu oyuncu Christopher Robert “Chris” Evans’  Yönetmen anne (Lisa) ve dişçi babanın (Bob) oğlu olarak doğdu.

In case cialis is not effective for the treatment of ed, it is still available in the market as an emergency medication. Amoxicillin walgreens in kansas the symptoms of bacterial meningitis include crustily fever, headache, stiff neck, nausea, and vomiting. Azithromycin tablets are also used for the treatment of herpes zoster in.

It is recommended that you take this medicine only on a day when you have had no previous exposure to this drug, and that you never use this drug with the active ingredient, mifepristone. Augmentin Erding levitra doc generici 200 mg for men with lower urinary tract symptoms. It is very common for patients to go back on a prednisone after it is no longer working,

Annesi yarı İtalyan yarı İrlandalıdır. Carly DuBray ve Shanna adlarında iki kız kardeşi, Scott adında bir erkek kardeşi vardır. Evans’ın ilk önemli rolü 2001 yapımı Not Another Teen Movie‘deki Jake WyIer karakteridir. Daha önce Boston Public ve The Fugitive tv dizilerinde, Opposite Sex dizisinde ise bir bölüm rol almıştır. Fantastik Dörtlü serisi, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika ve Kaptan Amerika: Kış Askeri filmiyle bilinir. Gucci kozmetik markasının mankenliğini yapmıştır. Oyuncunun ‘yakında’ üç yeni filmi görünüyor. İlki bu ay vizyonda olacak romantik komedi dram türündeki Before We Go / gece Bitmeden… Başrolleri Alice Eve ile paylaşan oyuncu aynı zamanda filmin yönetmeni. Tesadüfler ışığında gelişen bir ilişkiyi anlatan film gece bitmeden neler olacağına yoğunlaşıyor. Diğerleri Senden Önce ve Captan America Civil War…

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Sinema yazarlığına Klaket sinema dergisinde başladı. Dört yıl Milliyet Sanat dergisi ve Milliyet gazetesinde sinema yazarı, kültür sanat muhabiri ve şef yardımcısı olarak çalıştı. İki yıl Skytürk Televizyonunda sinema, sanat ve ‘Sevgilim İstanbul’ programlarında yapımcı, yönetmen ve sunucu olarak görev aldı. Antrakt Sinema Gazetesi’nde iki sene editör olarak çalıştı. Tarihi Rejans Rus Lokantasına hazırlanan ‘Rejans Tarihi’ ve ‘Rejans Yemekleri’ kitabının editörlüğünü yaptı. Rejans Rus lokantası başta olmak üzere birçok şirketin basın danışmanlığı görevini üstlendi. Film + sinema dergisine Türk sineması röportajları yaptı. Küçük Sinemacılar, Benim Trafik Kitabım, 'Çevremi Seviyorum' adı altında on iki tane ‘çevreci’, dört tane fantastik çevre temalı yirminin üzerinde çocuk kitabı bulunuyor. Sosyal medyada yolunu kaybeden bir genç kızın maceralarını anlattığı ‘Leylalı Haller’ yazarın ilk romanı. Kaşif Karınca ise beyaz yakalılara çocuk kafasıyla yazdığı ufak bir yaşam manifestosu özelliği taşıyor. TRT’ye çektiği ‘Bakış’ adlı bir kısa filmi bulunuyor. Halen aylık sinema dergisi cinedergi.com'un editörü, beyazperde.com ve öteki sinema yazarı. Kişisel yazılarını paylaştığı banubozdemir.com sitesi de bulunan yazar filmlerde ve festivallerde jüri üyesi olarak görev alıyor, filmlere basın danışmanlığı yapıyor, sinema ve kısa film atölyelerinde ders veriyor. Çocuklarla sinema ve çevre atölyeleri düzenliyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.