Bahse Var Mısın?

This allows your body to get rid of the harmful chemicals without a problem. The infection is most cialis 5mg rezeptfrei kaufen often diagnosed by a positive culture of the organism on a microscopic sample taken from the chlamydia or chlamydial antigen test, although many other tests for the detection of chlamydia can also be. Is there a generic for prilosec the new version of the software includes functions to convert information from a spreadsheet into other forms.

It has been studied extensively both as a stand-alone antipsychotic medication and in combination with other atypical antipsychotics, such as quetiapine. You should know how long a dosage Weert cenforce 100 kaufen should last and what to do in between dosage. The second and third cycles were normal but i continued to have some spotting of about 4.5 on the first and second days of my period.

Yönetmen: Stephen Frears

Senaryo: D.V. DeVincentis

Oyuncular: Bruce Willis, Rebecca Hall, Catherine Zeta Jones, Joshua Jackson

Gösterim Tarihi: 07 Eylül

Konu: Beth, Vegas’a gelir ve Las Vegas’ın en başarılı kumarbazı Dink için çalışmaya başlar. Ancak yakınlaşmalarından şüphelenen Dink’in karısı Tulip araya girer. Dink’ten ayrılan Beth, Rosie’nin ekibine katılır. Erkek arkadaşı hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalınca Beth, her türlü riski göze alır, Tulip’e rağmen Dink’le yeniden güçlerini birleştirir.

Sır

Yönetmen: Pascal Laugier

Senaryo: Pascal Laugier

Oyuncular: Jessica Biel, Jodelle Ferland, William B. Davis, Samantha Ferris

Gösterim Tarihi: 07 Eylül

 

Konu: Cold Rock kasabasında esrarengiz bir adam çocukları götürmektedir. Hemşire Julia’nın hayatı dışarıdan bakıldığında normal gözükmektedir. Gecenin bir yarısı duyduğu seslere uyanan Julia, oğlunun yatağının boş olduğunu görür. İri yarı bir siluet kucağında oğluyla merdivenlerden aşağıya inmektedir. Julia oğlunun hayatını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır.

 

 

Cesur

 

Yönetmen: Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell

Senaryo: Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell

Oyuncular: Kelly MacDonald, Emma Thompson, Kevin McKidd, Craig Ferguson

Gösterim Tarihi: 07 Eylül

 

Konu: Kendi hayat yolunu kendi çizmeye kararlı olan Merinda, ülkenin şamatacı lordlarına ait olan asırlık bir geleneğe karşı çıkar. Merida’nın hareketleri krallık içerisinde kaos ve öfke yaratır. Merinda peşindeki tehlikeli güçleri keşfederken çok geç olmadan o korkunç laneti bozmaya çalışır ve gerçek cesaretin ne olduğunu anlar.

 

Şimdi Gel De Gör Beni

 

Yönetmen: Daryl Wein

Senaryo: Daryl Wein

Oyuncular: Greta Gerwig, Joel Kinnaman, Zoe Lister Jones, Hamish Linklater, Bill Pullman Gösterim Tarihi: 07 Eylül

 

Konu: Lola, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi tarafından düğünlerinden sadece üç hafta önce terk edilen 29 yaşında bir kadındır. Yakın arkadaşları Henry ve Alice’in yardımıyla, Lola 30’larına yaklaşan bekar bir kadın olarak dünyadaki yerini bulmaya çalışırken, bir dizi maceraya atılır.

 

The Pact

 

Yönetmen: Nicholas McCarthy

Senaryo: Nicholas McCarthy

Oyuncular: Caity Lotz, Casper Van Dien, Agnes Bruckner, Mark Steger, Haley Hudson

Gösterim Tarihi: 07 Eylül

 

Konu: Annesinin ölümünden sonra kendi geçmişindeki sırların peşine düşen Annie, ailesinin evini farkında olmadan davetsiz misafirlere de açar…

 

Geriye Kalan

 

Yönetmen: Çiğdem Vitrinel

Senaryo: Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell

Oyuncular: Devin Özgür Çınar, Erkan Bektaş, Şebnem Hassanisoughi, Burak Tamdoğan

Gösterim Tarihi: 07 Eylül

 

Konu: Sevda ve Cezmi 8 yıllık evli bir çifttir. Düzenli hayatları, Sevda’nın kocasının ihanetini keşfetmesiyle kesintiye uğrar. Cezmi kendisiyle aynı hastanede çalışan Zuhal’le beraber olmaya başlamıştır. Sevda, Cezmi’ye hiç belli etmeden “öteki kadın”ın peşine takılır. Evliliğini, bu tehditten korumaya kararlıdır. Sessiz bir hayalet gibi Zuhal’in yaşamına sızar.

 

Sadakatsizler

 

Yönetmen: Jean Dujardin

Senaryo: Jean Dujardin

Oyuncular: Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Violette Blanckaert, Bastien Bouillon

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Sadakatsizler erkek sadakatsizliği anlatan, kısa filmlerden oluşan bir komedi. Kadın – erkek ilişkilerine erkek yönünden bakan, erkeğin aldatma nedenlerini araştırıp bu nedenlere esprili yaklaşan bir senaryoya sahip bir film. Filmin erkek karakterleri hatalarla boğuşurlarken, birçok saf dürüstlük sahneleri de filmde yer alıyor.

 

 

Aşkın Ömrü 3 Yıldır

 

Yönetmen: Frederic Beigbeder

Senaryo: Frederic Beigbeder

Oyuncular: Louise Bourgoin, Gaspard Proust, Joey Star, Jonathan Lambert

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Karısı, edebiyat eleştirmeni olan Marc Marronier’i, başarılı bir yazar için terk eder. Marc, bunun hüznüyle aşk ve ilişkiler üzerine alaycı bir kitap yazmaya karar verir. Kitabı yazdığı sırada kuzeninin karısı olan Alice ile yaşayacakları kendi doğrularının da altüst olmasına sebep olacaktır.

 

 

 

Mutluluğa Boya Beni

 

Yönetmen: Jean François Laguionie

Senaryo: Jean-François Laguionie, Anik Leray

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Bitmemiş bir resim üzerindeki bir şato ve çiçeklerle dolu bir bahçedeyiz. Bu tabloda resmedilip renklendirilmiş Toupin’ler gücü ele geçirmiştir. Toupin’ler, çizimleri yarım kalan Pafini’leri devre dışı bırakmışlardır. Şimdi Ramo, Lola ve Plume düzeni yeniden sağlamak ve arkadaşlarını kurtarmak için ressamı bulmak üzere yollara düşecek, bir dolu macera yaşayacak, başka resimlere gideceklerdir.

 

 

 

Yurt

 

Yönetmen: Muzaffer Özdemir

Senaryo: Muzaffer Özdemir

Oyuncular: Kanbolat Görkem Arslan, Muzaffer Özdemir, Muhammet Uzuner, Pınar Ünsal

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Mimar olan Doğan, İstanbul yakınlarında arkadaşlarıyla kamp yaparken hastalanır. Danıştığı doktoru kendisine seyahat önerir. Sıla özlemiyle çocukluğunun geçtiği memleketine tatile gider. Modern tekno-liberal zihniyet her yeri dönüştürmüş, çevre düşmanlığı en ücra köşelere kadar sızmıştır. Doğan, zamanın bitip tükenmek bilmediği yurdunu boşuna arayacaktır.

 

 

Resident Evil 5: İntikam

 

Yönetmen: Paul W. S. Anderson

Senaryo: Paul W. S. Anderson

Oyuncular: Milla Jovovich, Sienna Guillory, Michelle Rodriguez, Kevin Durand

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Ölümcül T-virusü dünyayı tahrip etmeye devam edip, insanları et yiğici zombiler haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son umudu olan Alice, gözünü Umbrella’nın en gizli operasyonunda açar ve gizemli geçmişinin sırlarını ortaya çıkarır. Güvenli bir yeri olmayan Alice salgının sorumlularını teker teker avlamaya başlar.

 

 

Toprağın Çocukları

 

Yönetmen: Ali Adnan Özgür

Senaryo: Dilşah Özdinç

Oyuncular: Erkan Can, Şebnem Sönmez, Bahtiyar Engin, Suzan Kardeş

Gösterim Tarihi: 14 Eylül

 

Konu: Kampı saldırıya uğrayan Çingene kızı Karika, Köy Enstitüsü öğrencisi Cevher tarafından kurtarılır ve İsmail Hakkı Tonguç’un da yardımı ile Enstitü içinde koruma altına alınır. Bu durumdan rahatsız olan köy halkının Çingenelerin Enstitüden çıkartılmasını istemesi üzerine bölge komutanı Necip, Enstitü Müdürü Kemal Öğretmen’i gözaltına alır.

 

 

 

Ayı Teddy

 

Yönetmen: Seth MacFarlane

Senaryo: Seth MacFarlane

Oyuncular: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Joel McHale

Gösterim Tarihi: 21 Eylül

 

Konu: Family Guy’ın yaratıcısı, yönetmen Seth Macfarlane, sınırları zorlayan mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği Ayı Teddy (Ted) ile beyazperdeye getiriyor. Bu canlı aksiyon animasyon komedide John Bennet isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikâyesi anlatılıyor.

 

Tehlikeli Takip

 

Yönetmen: David Ayer

Senaryo: David Ayer

Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Michael Pena, Anna Kendrick, America Ferrera

Gösterim Tarihi: 21 Eylül

 

Konu: Los Angeles polis departmanında çalışan iki polisin bir operasyondaki keşiflerinden sonra uyuşturucu mafyasının hedefi haline gelmeleri.

 

Araf

 

Yönetmen: Yeşim Ustaoğlu

Senaryo: Yeşim Ustaoğlu

Oyuncular: Neslihan Atagül, Özcan Deniz, Barış Hacıhasan, Nihal Yalçın

Gösterim Tarihi: 21 Eylül

 

Konu: Zehra ve Olgun, bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici yaşandığı bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisiyle, aslında içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onları arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?

 

Kral Yolu: Olba Krallığı

 

Yönetmen: Serli Seta Nişanyan

Senaryo: Yeşim Ustaoğlu

Oyuncular: Murat Soydan, Doğa Rutkay, Arda Esen, Nilgün Belgün

Gösterim Tarihi: 21 Eylül

 

Konu: Anne ve babası arkeolog olan 10 – 11 yaşlarında bir çocuğun dedesiyle birlikte İstanbul’dan Erdemli’ye devam eden macerası. Helenistik dönem kenti olan Erdemli’de bir kazı çalışmasında başlayan, çocukların buldukları harita ile kendilerini karışık bir macera içinde bulmalarıyla devam eden bir film. Genel hikâyenin içinde fantastik ögeler de bulunuyor.

 

Yargıç Dredd

 

Yönetmen: Pete Travis

Senaryo: Carlos Ezquerra, Alex Garland

Oyuncular: Karl Urban, Olivia Thirlby, Wood Haris, Lena Headey

Gösterim Tarihi: 28 Eylül

 

Konu: Gelecekte bir zamandayız. Amerika, radyokaktif bir çöplüğe dönüşmüş. Boston’dan başkent Washington’a kadar sahil boyunca uzanan, 400 milyon insanın sürekli korku içinde yaşadığı dev bir şehir var: 1 Numaralı Büyükşehir. Şehre düzen getirmeye çalışan yegâne kurum ise Yargıçlar. Onlar, hem kanun koyucu, hem yargıç, hem jüri, hem de infaz memuru. Bu Yargıçların en kıdemlisi ise, Dredd…

 

 

Roma’ya Sevgilerle

 

Yönetmen: Woody Allen

Senaryo: Woody Allen

Oyuncular: Penelope Cruz, Alec Baldwin, Woody Allen, Ellen Page

Gösterim Tarihi: 28 Eylül

 

Konu: Filmdeki hikâyeler, ezelden beri devam eden aşk arayışını farklı şekillerde anlatıyor. Set olarak Roma’nın sayısız köşesini seçen Woody Allen, filmin her ayrıntısı gibi tüm şarkıları da kendisi seçerek hem geçmişi, hem günümüzü yansıtıyor. Filmin karakterleri, aryalar eşliğinde Roma sokaklarında aşkı bulan sayısız insandan sadece bir kaç tanesi.

 

Rec 3: Diriliş

 

Yönetmen: Paco Plaza

Senaryo: Woody Allen

Oyuncular: Leticia Dolera, Diego Martin, Javier Botet, Alex Monner

Gösterim Tarihi: 28 Eylül

 

Konu: Koldo ve Clara için hayatlarının en önemli günüdür. Her şey normal başlamıştır. Özellikle gelin ve damat ile onların aileleri başta olmak üzere herkes bu önemli günün tadını çıkarmaktadır. Fakat birdenbire bazı misafirler, ne olduğu anlaşılmayan bir hastalığın belirtilerini göstermeye başlar. Gelin ve damat daha şaşkınlıklarını üzerlerinden atamadan kendilerini bir kâbusun içinde bulurlar.

 

Çanakkale Çocukları

 

Yönetmen: Sinan Çetin

Senaryo: Sinan Çetin

Oyuncular: Haluk Bilginer, Oktay Kaynarca, Yavuz Bingöl, Wilma Elles

Gösterim Tarihi: 28 Eylül

 

Konu: Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale savaşında birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz, diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım Bey’le paylaştığında kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlâtlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur. Çıktığı bu yolculuk anneyi Çanakkale Savaşının kanlı meydanlarına kadar sürükleyecektir.

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.