Eyyvah Eyvah 2

It is a drug that helps women get pregnant by preventing the ovaries from producing eggs. This is a drug to relax the muscles causing asthma and Ladhewāla Warāich metformin 500 cost also helping the chest move up and down. I can barely use my nails.i would love someone who is knowledgeable about the hair loss issue and can tell me if it s a hair loss problem or not.

This study followed a cohort of hospitalized children during the 2010--2011 influenza season in a suburban hospital in sydney, australia. Then they have to start over and give you the correct dose or it is too http://privateultrasoundscan.com/blog/ late for the next batch. Ssdi: this is a benefit program for older persons who were previously eligible for social security but are no longer eligible for ssi.

It has also been approved for the treatment of anxiety and depression. You unapprovingly can use the pictures for your personal use only, please do not post the pictures online. Clomid and other drugs will make you more likely to have multiple orgasms, though no one has.

Yönetmen: Hakan Algül

Senaryo: Ata Demirer

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak Şakrak, Salih Kalyon

Gösterim Tarihi: 07 Ocak

Konu: Babası Ali Rıza Şeker’i bulan Hüseyin için artık halledilmesi gereken tek bir şey kalmıştır, o da Geyikli’deki sevdalısı hemşire Müjgan’a kavuşmak ve Firuzan’ın hediye ettiği yüzüğü verip Müjgan’ın kalbini kazanmak. Film, Firuzan, Hüseyin’in babası Ali Rıza Şeker, Hüseyin’in yolunu gözleyen dedesi ve ninesinin yeni hikâyesini yine klarnet eşliğinde anlatıyor.

Güzel Bir Hayat Düşlerken (Cirkus Columbia)

 

Yönetmen: Danis Tanovic

Senaryo: Ivica Djikic, Danis Tanovic

Oyuncular: Miki Manojlovic, Boris Ler, Mira Furlan, Jelena Stupljanin

Gösterim Tarihi: 07 Ocak

Konu: Divko, 20 yıllık sürgünün ardından memleketine döner. Ülkeyi terk etmek zorunda kaldığında peşinden gelmeyen eski karısı Lucija ile hesaplaşmak istemektedir. Lucija ile yirmi yaşındaki oğulları Martin’i zorla aile evinden attırır. Başlarda para ile tüm dertlerini çözüyor gibi görünse de hayatı alt üst olmaya başlamıştır. Savaş başladığında, duygular, gitmek veya kalmak arasında kalır.

 

Hür Adam: Bediüzzaman Said Nursi

 

Yönetmen: Mehmet Tanrısever

Senaryo: Mehmet Tanrısever, Mehmet Uyar, Ahmet Çetin

Oyuncular: Mürşit Ağa Bağ, Tarık Tanrısever, Engin Yüksel, Mesut Çakarlı

Gösterim Tarihi: 07 Ocak

Konu: Hür Adam, yazdığı kitaplar ve yetiştirdiği talebelerle 80 seneyi aşkın süredir Türkiye’den başlayarak bütün dünyayı etkileyen Bediüzzaman Said Nursi’nin hayatından kesitler taşıyor. Pek çok ilmî ve edebî çalışmaya konu olan Bediüzzaman Said Nursi’nin hayatı Hür Adam’da ilk kez dramatik bir yapıyla sinemaya uyarlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tehlikeli Aşk (Kites)

 

Yönetmen: Anurag Basu

Senaryo: Anurag Basu

Oyuncular: Hrithik Roshan, Barbara Mori, Luce Rains, Kangana Ranaut

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Ağır yaralı bir adam, Meksika çölünün sert arazisinde çöl sıcağında ölüme terk edilir. Bu kişi J.dır. Bir zamanların tasasız genç adamı. Şimdinin aranan suçlusu…Onu hayatta tutan tek şey ise büyük aşkı Natasha’yı bulmaktır. Natasha başka bir kişiyle nişanlıdır ama J.’ye kavuşacağına emindir. Bu büyüleyici güzellikteki kadın hayatına girdiği erkeklerin yaşamını sonsuza dek değiştirir.

 

 

Aşk Sarhoşu (Love and Other Drugs)

 

Yönetmen: Edward Zwick

Senaryo: Charles Randolph, Edward Zwick, Marshall Herskovitz

Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt, Hank Azaria

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Özgür ruhlu bir genç kadın olan Maggie, karşı konulmaz bir cazibeye sahip olan Jamie ile karşılaştığında sonucun aşk olacağına başta kimse inanmamıştır. Jamie ilaç endüstrisinin kurtlarından biridir ve kadınlar üzerinde kullandığı çekim gücünü kendi işinde de kullanmaktan çekinmez. Maggie ise bağlanmaktan korkan ve özgürlüğüne düşkün bir kadın olarak Jamie’den çok daha hassas bir konuma sahiptir. Ancak ikisinin ilişkisi ilerledikçe ikisi de gerçek bir ilaçla karşılaşır: Aşk…

 

 

Çölde Kutup Ayısı (The Misfortunates)

 

Yönetmen: Felix Van Groeningen

Senaryo: Christophe Dirickx, Felix Van Groeningen

Oyuncular: Kenneth Vanbaeden, Valentijn Dhaenens, Koen De Graeve, Wouter Hendrickx

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Film, küçük bir kasabada babası ve üç amcasıyla birlikte yaşayan on üç yaşındaki Gunther’in ergenliğe geçiş hikâyesini anlatıyor. Gunther baba evinde her gün, fazlaca alkol, kadın, uygunsuz durum ve aylaklıkla karşı karşıya kalır. Görünüşe göre o da gelecekte aynı kaderi paylaşacaktır. Acaba bu talihsizlikten kurtulmayı başarabilecek midir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benim Adım Aşk (I am Love)

 

Yönetmen: Luca Guadagnino

Senaryo: Luca Guadagnino

Oyuncular: Tilda Swinton, Edoardo Gabbriellini, Flavio Parenti, Alba Rohrwacher

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Burjuvazi, yasak aşk ve tutku üçgeninde gelişen trajik bir aşk hikâyesi. Zengin bir ailenin hasta olan büyükbabası, işi oğluna ve torununa bıraktığını ilân eder. Evin hanımı Emma, kocasının iş seyahatleri ile kızının okul için evden ayrılmasıyla kendini yalnız hissetmeye başlar ve oğlunun aşçı arkadaşıyla bir ilişki yaşamaya başlayınca kendini yeni bir dünyanın içinde bulur.

 

 

Kağıt

 

Yönetmen: Sinan Çetin

Senaryo: Sinan Çetin

Oyuncular: Öner Erkan, Ayşen Gruda, Zeynep Beşerler, Asuman Dabak

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Emrah, ilk sinema filmini çekmeye çalışmaktadır. Babası Mehdi Bey, Emrah’ın eczacı olacağına inanıyordur. Arkadaşları ve annesi Şahane Hanım’ın da desteğiyle para bulan Emrah’ın karşısına bürokrasinin çarkları çıkar. Hayalleriyle Emrah arasında sansür kurulu başkanı Müzeyyen Hanım’dan alacağı son bir imza kalmıştır. Ama bu kolay olmayacaktır. Resmi otoritenin karşısına dikilen Emrah’ı hiç de hoş olmayan gelişmeler beklemektedir.

 

 

Megazeka (Megamind)

 

Yönetmen: Tom McGrath

Senaryo: Alan J. Schoolcraft, Brent Simons

Seslendirenler: Will Ferrell, Brad Pitt, Tina Fey

Gösterim Tarihi: 14 Ocak

Konu: Megazeka, dünyanın en zeki süper kötü kahramanıdır. Her yolu deneyerek Metro City’yi ele geçirmeye çalışır, ancak Metro Man olarak bilinen süper kahraman yüzünden başaramaz. Metro Man yenilmez bir kahramandır, ta ki bir gün Megazeka tarafından öldürülene dek. O andan sonra Megazeka’nın hayatta hiçbir amacı kalmamıştır. Süper kahramansız bir Süper kötü kahraman olmanın hiçbir anlamı yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ağaç (Larbre)

 

Yönetmen: Julie Bertucelli

Senaryo: Judy Pascoe, Julie Bertucelli

Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Morgana Davies, Marton Csokas, Christian Byers

Gösterim Tarihi: 21 Ocak

Konu: Dawn, eşini kaybettikten sonra çocukları ile baş başa kalmıştır. Küçük kızı babasının ruhunun bahçelerindeki ağaçta yaşadığını ilk söylediğinde bunu çocukça bir şaka olarak kabûl eder. Bu olay, giderek aile içinde kabûl görür. Bir süre sonra tüm çocuklar babaları ile konuşmaya başlarlar. Dawn da hayatın hayal kırıklıklarından sonra çocukları gibi davranmaya başlar.

 

 

Burlesque

 

Yönetmen: Steven Antin

Senaryo: Steven Antin

Oyuncular: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane, Cam Gigandet

Gösterim Tarihi: 21 Ocak

Konu: Ali, güçlü sese sahip bir kasaba kızıdır. Müzikal revüye ev sahipliği yapan Burlesque Lounge’a kokteyl garsonu olarak işe girer. Burlesque’in görkemli kostümleri ve koreagrafisi genç kızı büyüler ve bir gün orada sahne alacağına yemin eder. Kısa bir zaman sonra Ali, bardan sahneye geçer. Muhteşem sesi Burlesque Lounge’ı eski ihtişamına kavuşturacakken, bir girişimciden cazip bir teklif gelir.

 

Ayı Yogi (Yogi Bear)

 

Yönetmen: Eric Brevig

Senaryo: Jeffrey Ventimilia, Joshua Sternin

Oyuncular: Anna Faris, Justin Timberlake, Christine Taylor, Dan Aykroyd

Gösterim Tarihi: 21 Ocak

Konu: Jellystone Parkının ziyaretçileri azaldığından Belediye Başkanı Brown parkı kapatıp arazisini de satmayı plânlamaktadır. İşin kötüsü Jellystone Parkında yaşayan Ayı Yogi ve yakın dostu Boo Boo ev olarak bildikleri bu parktan atılacaklardır. Yogi hayatının en büyük sorunuyla karşı karşıyadır. Parkı kapanmaktan kurtarmak için Boo Boo ile birlikte Korucu Smith ile güçlerini birleştirmelidirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günah Keçisi

 

Yönetmen: Cenk Özakıncı

Senaryo: Alper Erze

Oyuncular: Şahin K., Nuri Alço, Coşkun Göğen, Turgay Tanülkü

Gösterim Tarihi: 21 Ocak

Konu: Filmde imalarla ince espri unsurları oluşturulup, sokak ağzı kullanılırken, tıpkı eski halkların kötü olayların sorumluluğunu masum keçilere atıp çöle salması gibi, toplumun oluşturduğu önyargılara karşı mücadele anlatılıyor ve Şahin K.’nın hayatından hikâyeler sunuluyor.

 

Kutsal Damacana: Dracoola

 

Yönetmen: Korhan Bozkurt

Senaryo: Ahmet Yılmaz

Oyuncular: Ersin Korkut, Şahin Irmak, Özge Ulusoy

Gösterim Tarihi: 21 Ocak

Konu: Henüz minik bir bebekken kendisini cami avlusunda bulan yavru Sebo (Sebahattin), güvercinlerin ve kumruların yemleriyle beslenip kendi kendini yetiştirmiştir. Aklı başına geldiğinde zengin bir işadamının konağında iş bulan ve kızı Demet’e plâtonik bir aşkla bağlanan Sebo’nun mutluluğu bir anda bozulur. Bir geceyarısı ansızın müştemilâtın kapısı çalınır, gelen efsanevi kan emici Kont Dracula’dır.

 

 

 

 

 

 

Tron Efsanesi (Tron Legacy)

 

Yönetmen: Joseph Kosinski

Senaryo: Edward Kitsis, Adam Horowitz

Oyuncular: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner

Gösterim Tarihi: 28 Ocak

Konu: Sam Flynn, Kevin Flynn’in 27 yaşındaki teknoloji meraklısı oğlu, babasının ortadan kayboluşunu araştırır ve kendini babasının 25 yıldır yaşadığı Tron’un dijital dünyasında bulur. Kevin’in sadık sırdaşı Quorra’yla birlikte, baba ile oğlu çok fazla gelişmiş ve son derece tehlikeli bir hale gelen, görsel açıdan dudak uçuklatan sanal alemde bir ölüm kalım yolculuğuna çıkarlar.

 

Kurtlar Vadisi Filistin

 

Yönetmen: Zübeyr Şaşmaz

Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan

Oyuncular: Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Nur Aysan

Gösterim Tarihi: 28 Ocak

Konu: Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Bu baskının askeri plânlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan Moşe ele geçirilmelidir. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte olan Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

 

 

Biutiful

 

Yönetmen: Alejandro Gonzalez Inarritu

Senaryo: Alejandro Gonzalez Inarritu

Oyuncular: Javier Bardem, Blanca Portillo, Martina Garcia, Felix Cubero

Gösterim Tarihi: 28 Ocak

Konu: Bu filmde, baba olmayı, sevgiyi, ruhsallığı, suçu, pişmanlığı ve ölümlülüğü, Barcelona’nın tehlikeli yeraltı dünyasında dengelemeye çalışan Uxbal’ın hikâyesi anlatılıyor. Uxbal, parasını kazanmak için hiçbir kural tanımıyor, çocukları için yaptığı fedakârlıklarda ise hiçbir sınır tanımıyor. Aynen hayatın kendisi gibi bu hikâye de başladığı yerde bitiyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.