Yedek Polisler (The Other Guys)

He had a body that was hot, but, he was so small that i could not look away for long. An american company is selling a http://opsisfoundation.org/contact1/ new type of medicine. Testogel and priligy are both medicines used to treat men who suffer from testosterone deficiency.

Drug stores can sell it as a street drug, although it does not contain amphetamines.the brand name for the drug is mylan.this medication is used to treat or prevent serious infections and an infection in your sinuses may occur when you inhale this drug.the fda approved the medication as an antibiotic in 1982.they can also be obtained in generic and brand name form.the drug usually costs less than a pill. In this price metformin 500 mg article, i will give you some information on amoxycillin trihydrate capsule and how it works. It can take from one week to two weeks to start taking clomid, depending on your body's response to the drug.

There are other types of sex pill available and some of these medications have become more commonly used as the side effects in men are less prominent. The prednisone is not to be used in the treatment of the following infections in false budesonide er price people who are at risk for developing serious liver problems: acute hepatitis, cirrhosis and fulminant hepatic failure. The dosage may be decreased to help make this happen.

Yönetmen: Adam McKay

Senaryo: Adam McKay, Chris Henchy

Oyuncular: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Eva Mendes, Michael Keaton

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: New York Polisi dedektifleri Danson ve Highsmith şehrin en sevilen polisleridir. Gamble ve Hoitz’u ise, Danson ile Highsmith’in fotoğraflarının arka plânında ve gözleri kapalıyken görürüz. Onlar kahraman değildir fakat her polisin günü gelecektir. Çok geçmeden Gamble ve Hoitz, görünürde tehlikesiz ama New York şehrinin en büyük suçuna dönüşebilecek bir davaya denk gelirler.

 

Kavşak

 

Yönetmen: Selim Demirdelen

Senaryo: Selim Demirdelen

Oyuncular: Güven Kıraç, Sezin Akbaşoğulları, Umut Kurt, Cengiz Bozkurt

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Güven, bir muhasebe şirketinde şef olarak çalışmaktadır. Mutlu bir evliliği, her şeyden çok sevdiği bir kızı vardır. Kızı da ona çok düşkündür. Güven sıradan bir günün ardından şirketten çıkar, otobüse biner. Evinin bulunduğu ıssız sokak boyunca yürür, oturduğu üç katlı apartmanın önüne gelir. Dairesine girer, üstünü çıkarır, yüzünü yıkar, salondaki kanepeye oturur. Salon boştur. Ev boştur.

 

Cehennem 3D

 

Yönetmen: Biray Dalkıran

Senaryo: Biray Dalkıran

Oyuncular: Ogün Kaptanoğlu, Tuğba Melis Türk, Serhan Süsler

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Karısını aynı zamanda asistanı olarak kullanan fotoğrafçı, bir moda çekimi için eski bir mum fabrikasına gider… Mekan başta sıradan gibi görünse de, duvarlarda kendi kendine beliren mesajlar, çıkan yangınlar ve vahşice öldürülmeye başlayan insanlar; orayı Cehennem’e çevirmeye yetecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baykuş Krallığı Efsanesi (Legend of the Guardians)

 

Yönetmen: Zack Snyder

Senaryo: John Orloff, Emil Stern

Seslendirenler: Emilie de Ravin, Helen Mirren, Hugo Weaving, Geoffrey Rush

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Soren, babasının anlattığı Ga’hoole Muhafızları’nın destansı hikâyeleriyle kendinden geçen genç bir baykuştur. Ga’hoole Muhafızları baykuş ırkını kötü kalpli Safkan Olanlar’dan kurtarmak için savaş vermiş, mitsel, kanatlı savaşçılar ordusudur. Soren bu kahramanlardan biri olmayı hayal etmektedir.

 

Harbi Define

 

Yönetmen: Hakkı Görgülü

Senaryo: Hakkı Görgülü, Mesut Dada, Cengiz Küçükayvaz

Oyuncular: Cengiz Küçükayvaz, Önder Açıkbaş, Kemal Kuruçay, Melih Oğuzhan

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Amerikalı bir grup araştırmacı 1960’lı yıllarda İç Ege’nin bir köyünde Karun hazinelerini bulurlar. Günümüzde ölüm döşeğindeki Tahir, 4 erkek çocuğuna, Amerikalıların gelişinden ve yıllardır sakladığı sırrından bahseder ve hayata gözlerini yumar. Bu sır, Uşak’ın bir köyünde bulunan evlerinin altındaki saklı bir hazinedir. Kardeşler, komik olaylarla dolu bir yolculuktan sonra köye varırlar.

 

Kako Si?

 

Yönetmen: Özlem Akovalıgil

Senaryo: Özlem Akovalıgil

Oyuncular: Semahat Garuşanin, Mesut Akusta, Deniz Çakır, Kemal Okur

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Ailesi Bosna’dan İstanbul’a göç etmiş olan Semahat, ata topraklarına seyahate karar verir. Yönetmen Fatih, kadının yolculuğunu filme almak ister. Sarajevo’ya varınca Semahat’ın ailesini bulmak için yaptıkları araştırma, yaşanan son savaşın ürpertici gerçekleriyle yüzleşmelerini sağlayacaktır. Hayatta kalma mücadelesi verenler için geçmişin ve geleceğin anlamı yoktur.

 

İyi Yürek (The Good Heart)

 

Yönetmen: Dagur Kari

Senaryo: Dagur Kari

Oyuncular: Brian Cox, Paul Dano, Isild Le Besco, Bill Buell

Gösterim Tarihi: 01 Ekim

Konu: Kendini sigara ve alkole veren huysuz ihtiyar Jacques tesadüf eseri, hayattan vazgeçmiş olan Lucas ile tanışır. İhtiyar adam beşinci kalp krizini de geçirince, sahip olduğu barı devralması için Lucas’ı yetiştirmeye karar verir, ana esaslarını öğretmeye başlar: Asla yeni müşteri alma, müşterilerle dost olma ve bara kadın alma. Ancak bir gece bara gelen April adlı sarhoş hostes, dengeleri altüst eder.

 

Şantaj (Stone)

 

Yönetmen: John Curran

Senaryo: Angus MacLachlan

Oyuncular: Robert De Niro, Edward Norton, Milla Jovovich, Frances Conroy

Gösterim Tarihi: 08 Ekim

Konu: Emekliliği yaklaşmış olan şartlı tahliye memuru Jack’den, büyükanne ve büyükbabasının cinayetini yangın ile kaza süsü verip örtbas etmeye çalıştığı için hapishanede bulunan Stone’un dosyasını, şartlı tahliye gerekçesi ile yeniden incelemesi istenir. Stone’un hapisten erken çıkabilmesi için Jack’i yepyeni bir insan olduğuna dair ikna etmesi gerekmektedir.

 

Aşkın İkinci Yarısı

 

Yönetmen: Mehmet Aslantuğ

Senaryo: Mehmet Aslantuğ

Oyuncular: Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Emre Karayel, Gülenay Kalkan

Gösterim Tarihi: 08 Ekim

Konu: Dolu Dolu bir aşkın ardından gelen ayrılığın yıllar sonrasında çiftin yolları tekrar kesişir. Yakışıklı ve duygusal adam, amansız bir hastalığın pençesinde, bir sahil kasabasında sakin bir yaşam sürerken, büyüleyici güzellikteki kadın bir sürprizle çıkagelir. Kadın sürprizini adama bırakıp New York’a gider, fakat olayların devamında kötü haber kadını New York’ta yakalayacaktır.

 

 

Toprak Altında (Buried)

 

Yönetmen: Rodrigo Cortes

Senaryo: Chris Sparling

Oyuncular: Ryan Reynolds, Robert Paterson, Jose Luis Garcia-Perez, Stephen Tobolowsky

Gösterim Tarihi: 08 Ekim

Konu: Paul Conroy eski ahşap bir tabuta canlı canlı gömülmüş halde uyanır. Buraya onu kimin, neden koyduğunu bilemese de, kurtulmasına yardım edebilecek tek şey elindeki cep telefonudur. Zamana karşı verdiği bu savaşta en büyük düşmanları telefonun iyi çekmemesi, şarjının az kalması ve havasızlıktır. Buradan kurtulması için sadece 90 dakikası vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ye Dua Et Sev (Eat Pray Love)

 

Yönetmen: Ryan Murphy

Senaryo: Ryan Murphy, Jennifer Salt

Oyuncular: Julia Roberts, Javier Bardem, James Franco, Richard Jenkins

Gösterim Tarihi: 08 Ekim

Konu: Liz Gilbert, dünyayı gezmeyi arzu eden bir kadındır. Boşanmasının ardından bir yol ayrımına gelen Gilbert, işinden bir yıllığına izin alarak, karakterine hiç uymayan bir şekilde, hayatını değiştirmek için her şeyi riske atacaktır. Harikulâde ve egzotik seyahatleri sırasında, İtalya’da yemek yeme zevkini, Hindistan’da duanın gücünü, Bali’de ise aşkın dengesini yaşar.

 

Son Savaşçı (Centurion)

 

Yönetmen: Neil Marshall

Senaryo: Neil Marshall

Oyuncular: Michael Fassbender, Dominic West, Olga Kurylenko, Noel Clarke

Gösterim Tarihi: 08 Ekim

Konu: Roma İmparatorluğu’nun fetihleri, Kuzey Britanya’da Pict’ler tarafından durdurulmuştur. Film, Pict saldırısında geriye kalan son savaşçı Quintus Dias’ın öyküsünü anlatıyor. General Virilus’un efsanevi 9. Lejyonuna katılan genç adam, Pict ırkını ve liderleri Gorlacon’ı yer yüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlar.

 

 

Mahpeyker: Kösem Sultan

 

Yönetmen: Tarkan Özel

Senaryo: Avni Özgürel

Oyuncular: Selda Alkor, Damla Sönmez, Gökhan Mumcu, Selda Özer

Gösterim Tarihi: 15 Ekim

Konu: Mahpeyker, evlâtlık olan bir genç kızın Osmanlı İmparatorluğu’nu yönetme gücünü elde edecek seviyeye tırmanışının hikâyesi. Talihin kendisini Topkapı Sarayı’na sürükleyip Sultan 1. Ahmet’le karşılaştırdığı Emine, saray geleneklerine aykırı olmasına, padişahın annesi Handan Sultan ve Topkapı Sarayı Haremi’nin tek hakimi olan Büyük Valide Safiye Sultan’ın muhalefetine rağmen padişah 1. Ahmet’le nikâhlanır ve Ahmet’in taktığı Mahpeyker adını alır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayla: Tek Beden İki Hayat

 

Yönetmen: Su Turhan

Senaryo: Beatrice Dossi, Thomas Schlesinger

Seslendirenler: Pegah Ferydoni, Mehdi Moinzadeh, Saskia Vester, Timur Işık

Gösterim Tarihi: 15 Ekim

Konu: Ayla, ikili bir hayat sürmektedir. Gündüzleri çocuk yuvasında geceleri de bir gece kulübünün vestiyerinde çalışmaktadır. Ayhan’a aşık olduğu sırada kendisinden yardım isteyen bir öğrencisinin annesini evine alır. Tutucu ailesinden saklanan Hatice, Ayla’ya sığınır. Ayla tesadüfen, sevdiği Ayhan’ın, Hatice’nin ağabeyi olduğunu öğrenince Ayhan’a olan güvenini kaybeder.

 

Sammy’nin Maceraları (Sammy’s Adventures: The Secret Passage)

 

Yönetmen: Ben Stassen

Senaryo: Domonic Paris

Seslendirenler: Isabelle Fuhrman, Anthony Anderson, Ed Begley Jr.

Gösterim Tarihi: 15 Ekim

Konu: Deniz kaplumbağası Sammy, Shelly adlı şirin bir kaplumbağayla karşılaşır. Ancak hayatının aşkını bulmasıyla kaybetmesi bir olur. Tüm kaplumbağaların doğdukları kumsala geri dönmeden önce yaptıkları macera dolu yolculukta, Sammy binbir türlü tehlike atlatır ve bir gün Shelly’i bulur. Shelly de onu hiç unutmamıştır.

 

Çoğunluk

 

Yönetmen: Seren Yüce

Senaryo: Seren Yüce

Oyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Settar Tanrıöğen, Esme Marda, Nihal Koldaş

Gösterim Tarihi: 15 Ekim

Konu: Mertkan’ın hayatı basittir: babasının inşaatlarının getir götür işlerine bakar, arkadaşlarla alışveriş merkezlerinde sağı solu keser, arabayla turlar. Bu basitliğe bir anlam bulmak için pek de hevesli değildir. Ne zaman ki Gül ile tanışır, boşluğu ve basitliği değerlendirmek için bir fırsat çıkar karşısına. Ancak babası Gül’ün kökenleri konusunda şüphecidir. Hayatta ayrımcılıkla karşılaştığı ilk anda ona teslim olan Mertkan, çoğunluğa uyar, babasının kendisi için çizdiği yolda hayatına bir anlam bulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sihirbaz

 

Yönetmen: Sylvian Chomet

Senaryo: Sylvian Chomet

Seslendirenler: Jean-Claude Donda, Edith Rankin, Jil Aigrot, Didier Gustin

Gösterim Tarihi: 15 Ekim

Konu: İlizyonist, nesli tükenmekte olan bir sahne eğlendiricisi. Sahnesi, yükselmekte olan bir rock yıldızı grubu tarafından ele geçirilir. Eskisi gibi gösteriler için bahçe – kafe partilerine de davet alamayınca başka ülkelere gitmeye karar verir. İskoçya kıyısında bir kasaba barında şovunu sergilerken karşılaştığı Alice adlı genç kız, yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

 

 

O Kul – Hayal Bile Etme

 

Yönetmen: Adem Uğur

Senaryo: Hüseyin Kırca

Oyuncular: Ümit Çırak, Ceren Karaoğlan, Tanya Jaziri, Sevim Sema Taşdemir

Gösterim Tarihi: 22 Ekim

Konu: Bebeği kız doğdu diye bir babanın, kızını doğumunda öldürmeye kalkması akrabalarınca engellenir. Düzenli bir işi olmayan baba, eşinin tarlalarda çalışarak kazandığı parayla geçimini sağlamaktadır. Babasının katı kuralları ve sürekli dayakla sözde terbiye etmesi, çocuğun hayatını kâbusa çevirir. Okul çağına kadar ev hapsinde tutulan Ayşe, yaşadıkça farklı zorluklarla karşılaşır.

 

 

Sosyal Ağ (The Social Network)

 

Yönetmen: David Fincher

Senaryo: Aaron Sorkin

Oyuncular: Rooney Mara, Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Rashida Jones

Gösterim Tarihi: 22 Ekim

Konu: 2003 yılında bir akşam, Harvard Üniversitesi öğrencisi ve bilgisayar programcısı Mark Zuckerberg, bilgisayarının başına oturur ve yeni bir fikir üzerinde çalışmaya başlar. Çılgın içerikli web günlüğü ve programlama sonucunda, kısa süre sonra global düzeyde bir sosyal network oluşturacak ve iletişimde devrim yaratacaktır. Ancak başarı bu genç girişimciyi kişisel ve yasal karmaşalara sürükler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşka Fırsat Ver (L’age de Raison)

 

Yönetmen: Yann Samuell

Senaryo: Yann Samuell

Oyuncular: Sophie Marceau, Marton Csokas, Michel Duchaussoy, Jonathan Zaccai

Gösterim Tarihi: 22 Ekim

Konu: “Sevgili kendim, bugün yedi yaşıma basıyorum ve bu mektubu sana, Mantık Yaşı’nda verdiğim sözleri ve ne olmak istediğimi hatırlatmak için yazıyorum…” Hayatının her noktasına hakim başarılı işkadını Margaret, kırkıncı doğum gününde işte bu mektubu alır. Kendine yazdığı mektupları bir bir okuyan kendinden bile gizlediği anıları canlanırken Margaret geçmişte yaptığı tüm seçimlerden şüphe duymaya, hayatının tüm doğrularını sorgulamaya başlar. Çocukken umduğu ve hayal ettiği her şeyin tam zıddı olmuştur.

 

Winx Club: Sihirli Macera (Winx Club: Magical Adventure)

 

Yönetmen: Iginio Straffi

Gösterim Tarihi: 29 Ekim

Konu: Alfea Peri Okulu’ndaki parti, Trix cadılarının saldırısı ile bozulur, onlarla uğraşmak ise Winx perilerine kalır. İyi ve kötü sihir arasındaki dengeyi sağlayan Hayat Ağacı’nı bulan Eskiçağ Cadıları yine Stella, Layla, Tecna, Muisa, Flora ve Bloom’un peşine düşer. Yaptıkları güçlü bir sihir ile dengeyi bozarlar. Güçlerini yitiren Bloom ve arkadaşları kötü cadılarla yüzleşmek zorunda kalırlar.

 

 

Nene Hatun

 

Yönetmen: Avni Kütükoğlu

Senaryo: Avni Kütükoğlu

Oyuncular: Açelya Elmas, Barış Koçak, Mehmet Esen, Betül Şahin

Gösterim Tarihi: 29 Ekim

Konu: Üniversite Kız Kayak Takımı 2011 Kış olimpiyatlarına hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir. Hocası, bu spora oldukça yatkın olan Suna’ya, Nene Hatun’u örnek gösterir. En umutsuz durumda bile mücadeleye daha azimli şekilde devam etmenin hayata tutunmak ve başarıya ulaşmak için en doğru yol olduğunu anlatır. 93 Harbi Yılları. Çeperli Köyü’nde hasat mevsimidir. Nene Hatun’un kocası Nalbant Ahmet, Yahniler Muharebesi’nden gazi olarak döner.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.