Oyuncak Hikayesi 3 (Toy Story 3)

This may be avoided with an extended course of treatment; however, at higher dosages an increased risk of resistance can occur. Kamagra is a misoprostol venta online inadequately medicine used to treat and relieve the symptoms of erectile dysfunction (impotence). I know my foot was not healing because my feet were always red and covered with a lot of black skin.

The combination of sildenafil and dapoxetine is a combination that was developed to provide more effective treatment of patients with major depressive disorder, as well as other types of depression, in the treatment of moderate-to-severe depression. The most common claritin d 15 count price side effect of amoxicillin is diarrhoea. Sarafem 20 mg how often to take it for heart attack risk.

For non-emergencies, call your local emergency ambulance service. This is very important for every person, especially for those who like to have the control disulfiram 500 mg tablets online Nicolás R Casillas over the environment they want in their life. Clomid (fda class 2) is a synthetic steroidal estrogen used in the treatment of infertility.

Yönetmen: Lee Unkrich

Senaryo: Michael Arndt, John Lasseter

Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles

Gösterim Tarihi: 02 Temmuz

Konu: “Oyuncak Hikayesi” filmlerinin yaratıcıları, Oyuncak Hikayesi 3 ile sinemaseverleri Woody, Buzz ve sevimli çetenin dünyasına davet ediyor. Woody ve Buzz, sahipleri Andy’nin günün birinde büyüyeceğini kabûllenmiş durumdadır. Peki o gün gelip çattığında ne yapacaklardır? Serinin üçüncü bölümünde Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanmakta, sadık oyuncakları ise belirsiz gelecekleri yüzünden endişe içindedir.

Müşteri (Cliente)

Yönetmen: Josiane Balasko

Senaryo: Josiane Balasko

Oyuncular: Nathalie Baye, Eric Caravaca, Isabelle Carre, Josiane Balasko

Gösterim Tarihi: 02 Temmuz

Konu: Ellili yaşlarında bir kadın olan Judith, internet sitelerinden seçtiği erkeklerle birlikte olarak eğlenmektedir. Patrick’le düzenli görüşmeye başlarlar. Genç adamın tek amacı kazandığı parayla eşinin kuaför salonunun ipoteğini ödemektir. Fanny gerçeği öğrendiğinde Patrick işi hemen bırakır. Ancak paraları bitmeye başladığında Fanny kendi ellerliyle kocasını bu kazançlı işe, yani Judith’e doğru iter.

 

Yuva (Le Refuge)

 

Yönetmen: François Ozon

Senaryo: François Ozon, Mathieu Hippeau

Oyuncular: Isabelle Carre, Louis-Ronan Choisy, Pierre Louis-Calixte, Melvil Poupaud

Gösterim Tarihi: 02 Temmuz

Konu: Mousse ve Louis, genç, güzel, zengin ve âşıktırlar. Ama uyuşturucu hayatlarını ele geçirmiştir. Bir gün aşırı doz alırlar ve Louis ölür. Mousse kurtulur, kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenince Paris’ten uzakta bir eve kaçar. Birkaç ay sonra yanına, yuvasına gelen Louis’in erkek kardeşi sayesinde iyileşecek midir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ölüm Zili (Death Bell)

 

Yönetmen: Yoon Hong-Seung

Senaryo: Kim Eun-Kyeong

Oyuncular: In-Sook Choi, Da-Geon, Sung Jin, Yi-Seul Kang

Gösterim Tarihi: 02 Temmuz

Konu: Gosa, kolejlere girmek için her Koreli öğrencinin vermesi gereken bir sınavdır. Okulun en başarılı yirmi öğrencisi seçilerek özel bir sınıfta toplanır ve sınav için çalıştırılmak istenir. Ders video gösterimi ile başlamışken aniden görüntü gider ve sırası boş duran arkadaşları, hızla su dolan bir akvaryum içinde ekrana gelir. O sırada bir ses, akvaryuma çizilmiş olan sorunun zamanında çözülememesi durumunda arkadaşlarının öleceğini söyler.

 

Büyük Hata (Chloe)

 

Yönetmen: Atom Egoyan

Senaryo: Erin Cressida Wilson

Oyuncular: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot

Gösterim Tarihi: 09 Temmuz

Konu: David, uçağını kaçırınca, eşi Catherine’nin hazırladığı sürpriz doğum günü partisini de kaçırır. Ertesi sabah, David’in telefonundaki mesajı gören Catherine’nin korkuları artar. Başarılı gözüken çiftin araları gün geçtikçe bozulmaya başlar. David’in başka bir kadınla ilişkisi olduğundan şüphelenen Catherine, Chloe’yi David’in sadakatini test etmesi için kiralar ve tehlike daha da artar.

 

Gece ve Gündüz (Knight and Day)

 

Yönetmen: James Mangold

Senaryo: Patrick O’Neill

Oyuncular: Tom Cruise, Cameron Diaz, Pater Sarsgaard, Jordi Molla

Gösterim Tarihi: 09 Temmuz

Konu: Yalnız bir kadın olan June, oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. Kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan June, tesadüf eseri bir süper ajan olan Milner ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.

 

Sihirbazın Çırağı (The Sorcerer’s Apprentice)

 

Yönetmen: Jon Turteltaub

Senaryo: Doug Miro, Carlo Bernard

Oyuncular: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer

Gösterim Tarihi: 16 Temmuz

Konu: Balthazar adındaki tuhaf biri hayatına girdiğinde, Dave, bir üniversite öğrencisidir. Bir sihirbaz olan Balthazar, kendi gücünü aşan birini aramaktadır. Uzun zamandır Balthazar’ın rakibi olan Horvath, sadece Blake ve Dave’i değil New York şehrini tehdit etmektedir. Balthazar, Dave’e hızlı bir sihirbazlık eğitimi verir. Horvath’ı durdurmaları gerekmektedir.

 

Sıradan İnsanlar (Ordinary People)

 

Yönetmen: Vladimir Perisic

Senaryo: Vladimir Perisic

Oyuncular: Relja Popovic, Boris Isakovic, Miroslav Stevanovic

Gösterim Tarihi: 16 Temmuz

Konu: Savaşın insanlıktan çıkarıcı etkisi, yönetmen Perisic’in ilk uzun metrajlı filminde gözler önüne seren Film Balkanlar’da, terk edilmiş bir çiftlikte yirmi yaşındaki bir askerin güneşin altındaki bitmek tükenmek bilmeyen bekleyişini ve acımasızca ilk cinayetini işleyişini dokunaklı bir üslupla anlatıyor.

 

B Planı (The Back-up Plan)

 

Yönetmen: Alan Poul

Senaryo: Kate Angelo

Oyuncular: Jennifer Lopez, Alex O’Loughlin, Eric Christian Olsen, Noureen DeWulf

Gösterim Tarihi: 16 Temmuz

Konu: Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir. Anne olmaya kararlı olduğundan kurduğu plânı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, Stan’le tanışır. Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur.

 

 

Başlangıç (Inception)

 

Yönetmen: Christopher Nolan

Senaryo: Christopher Nolan

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard

Gösterim Tarihi: 23 Temmuz

Konu: Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmak olan Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır. Casusluk dünyasında aranan bir oyuncu olan Cobb’a bu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş, tabi eğer imkânsız “başlangıç”ı tamamlayabilirse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Hava Bükücü (The Last Airbender)

 

Yönetmen: M. Night Shyamalan

Senaryo: M. Night Shyamalan

Oyuncular: Noah Ringer, Nicola Peltz, Jackson Rathborne, Dev Patel

Gösterim Tarihi: 23 Temmuz

Konu: Film, insan medeniyetlerinin dört ulusa bölündüğü bir yerde geçiyor: Su, Toprak, Hava ve Ateş. Ateş Ulusu, zalim bir savaş başlatmıştır. Filmin kahramanı “Son Hava Bükücü”, kehanete göre, dört elementi de kontrol edebilecek güce sahip tek Avatar olan Aang’dır. Aang, savaşın yıkıma uğrattığı dünyalarında düzeni tekrar sağlamak için, Su Bükücü Katara ve erkek kardeşi Sokka’dan yardım alır.

 

Splice

 

Yönetmen: Vincenzo Natali

Senaryo: Vincenzo Natali, Doug Taylor, Antoinette Terry Bryant

Oyuncular: Adrien Brody, Sarah Polley, David Hewlett, Abigail Chu

Gösterim Tarihi: 23 Temmuz

Konu: Clive ve Elsa, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. İkili, özellikle hayvan DNA’larını birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu karizmatik çift, işin içine insan DNA’sını da karıştırarak yeni melezler oluşturmayı planlamaktadır. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli kârıyla ilgilenmektedir. Clive ve Elsa deneylerini gizlice yürütür. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan DREN’dir..

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.