Bizce Will Ferrell kötüye gitmekte olan kariyeri için,birşeyler yapma kararı verdi, ve alışılmış, kendi standartları dışında bir film olan “Everything Must Go” için yapımcı şirket ile anlaşma imzaladı.

“Everything Must Go”, bir reklam yönetmeni olan Dan Rush’un da uzun metraj ilk filmi, ve bu film için Ferrell ile anlaşması, ikilinin hayatında bazı yeniliklerin başlangıç noktası olacak gibi görülüyor.

Raymond Carver’in kısa hikayesinden beyaz perdeye uyarlanan film olan “Everything Must Go” işini kaybeden ve karısı tarafından, beş parasız vaziyette, eşyaları ile birlikte kapı dışarı konulan bir kişinin hikayesini anlatıyor. Bu kişi kapı önündeki yeni hayatının ilk 4 gününde, ne yapacağını bilemeyip kısa bir süre sonra kişisel eşyalarını satmaya başlıyor ve hikaye bu şekilde gelişiyor.

Başta da dediğimiz gibi, tamamen alışılmış “Will Ferrell Tarzı” dışında kalan bu traji-komik film, Ferrell hayranlarını biraz üzecek gibi duruyor.

Herkesin büyük bir heyecan ile beklediği film için yapımcı Marty Bowen’ın Ferrell’a güveni tam. Bowen, Ferrell’in hayranlarının bu yeni tarzı, ve girilen yeni yolu daha çok seveceklerini ve ilgi duyacaklarını düşünüyor.

Filmin bütçesinin de $10milyon’dan aşağı olduğunu düşündüğümüzde, hiçbirşeyin kayıp olmadığını, bunun ilersini görme babında tam bir proje filmi olduğunu ve ilgi görülmesi halinde de yeni bir Ferrell yaratılabileceğini düşünmeden edemiyor insan.

Ne diyelim burası Hollywood, başarıya giden her yol mübah…

 

Ferrell için de bazı şeylerin bitmesinin ve diğerlerinin başlamasının, yani değişimin zamanı gelmişti, demeden de geçemiyoruz..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.