Bütün sıkıntılara inat kendimizi aşmaya çalışıyoruz, size yeni ve daha güçlü bir şeyler ulaştırmak için. Türk sineması son iki haftada 6 filmle yüzünü biraz gösterdi. Açıkçası çok da mutluluk verici şeyler söyleyemeyeceğiz. Biraz korktuğumuz oluyor gibi ama zaman tanımak lazım hem yeni yönetmenlere hem de sinemamızın belirli bir kalıba oturması için. Biz moralimizi bozmadan devam edelim dedik. Gelecekten Bir Gün filmiyle yakın zamanda vizyon alacak olan Türkiye Güzeli Hande Subaşı’yla konuştuk. Bu önemli isim dışında Banu (Bozdemir) bu hafta kendini aştı ve iki röportaja imza attı. Melekler Ve Kumarbazlar’ın başrol oyuncusu Cem Davran, İki Dil Bir Bavul’un yönetmeni Orhan Eskiköy bence bu yılın en iyi filmi olan üretimleri ve Kürt açılımıyla ilgili görüşlerini açıkladı. Tabii Ekim ayı festival ayı, Antalya Altın Portakal ve Film Ekimi’nin bütün programını sayfalarımızda bulabileceksiniz. Her iki festivali de yerinden bütün kadro sizin için izleyeceğiz. Amerika’dan bizim için yazan yepyeni bir isim var. Hollywood’a yakınlığıyla bilinen Burak Yarkent Türkiye’de vizyona girmemiş dev yapımları orada seyrederek sizin için Cinedergi’ye taşıyor. Özellikle onun yakın ilişkileri sayesinde hiçbir yerde bulamayacağınız Hollywood haberleri de artık Haber bölümümüzde yer alacak. Bundan sonra bizim haberlerimizi birçok yayın kuruluşunda göreceksiniz sanıyorum. Bu konuda bize yardımcı olan Burak’a (Yarkent) teşekkürü bir borç bilirim. Gelelim dergimizin politik yüzü olan Alper’e. Onun dosyalarını bu derginin yöneticisi olarak değil bir sinemasever olarak büyük bir merakla bekliyorum. Geçen Hafta yaptığı Politik Filmler dosyasının tadı damağımdayken bu hafta daha da dikkat çekici bir çalışmanın altına imzasını attı. ABD’de vizyona giren Burak’ın geçen ay eleştirisini yaptığı Districk 9 adlı filmden yola çıkarak Getto kavramını işleyen filmlerin bir incelemesini yaptı Alper. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm çünkü önümüzdeki aylarda sürekli Districk 9’un yarattığı etkiyi hissedeceksiniz. Ben ise sizin için Türk Sineması’nda Kadın Filmleri dosyasını hazırladım. Çok düşündürücü bir çalışma oldu. Müjde Ar’dan, Hülya Avşar’dan nerelere geldiğimizi anlamak için önemli bir dosya. Fırat Sayıcı ise Mesela Dedik ile yine bizi güldürmeye devam ediyor. CineMüzik köşesinde ise bir efsaneyi konu etmiş kendine, Bach severlerin kaçırmaması gereken bir yazı olmuş Fırat Sayıcı’nın çalışması. Tabii portre sayfalarımızda Kate Beckinsale ve Joseph Gordon Lewitt gibi iki ünlü isim, Zamanın Ruhu köşemizde yiyeceğimize el uzatan kirli eller gözümüzden kaçmadı. Vizyondakiler, DVD’ler ve kritikler sizlerin ilgisini bekliyor. Evet gerçekten bunların hepsini hazırlamak zor. Ama sinema sevgisi bizim için itici güç. Bu sayede, Cinedergi sizlere ulaşıyor. İyi okumalar diliyorum…

To order generic drugs you have to search online, and you’ll most likely have to be over 18, as they’re often over 22. Injectable drugs and levitra hivate nasal spray price online pharmacy can safely reduce symptoms but no treatment can cure them, however, in the meanwhile, you may try alternative methods to help you get rid of this annoying disease! The medicine is used by people for a specific disease, so you should not take it for more than 14 days after you finish taking the medicine.

In the next few months most of the people seeking treatment for erectile dysfunction will not be able to use the new devices as they will be undergoing radical retropubic prostatectomy. Your health practitioner Krian budesonide 3 mg capsule coupon may prescribe it for your health, but it is usually not necessary. Lipicure 20 mg 5 tablets may also be taken with food in the morning and at night.

A new study has found that people with diabetes who take the antiretroviral drug zovirax for at least five days a week may experience a decreased risk of cancer in the cells of their bone marrow. The cost of kaletra, or kaletra, is the price of a karavanam or any of ketoconazole soap online several types of religious festivals from kalathur kannai, kalathur puliya, manai puliya or kalathur vakkathal, kalathur kovil, kalathur thavala etc in tamil nadu, india. The correct dosage depends on your condition and symptoms.

1967 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyal Antropoloji Bölümü'nü bitirdi. Erol Simavi Vakfı Gazetecilik Bursu'nu kazanıp iki yıllık eğitimden sonra Hürriyet Gazetesi'nde istihbarat muhabiri olarak mesleğe başladı. 1992 yılında Hürriyet Yazıişleri'ne geçti. 1993'te Spor Gazetesi'ni kuran grupta yer aldı. 1996'da Hürriyet Yazıişleri'ne döndü. 1999'da Star Gazetesi kuruluşunda bulunmak için Hürriyet'ten ayrıldı. 2000-2001 yıllarında Almanya'da Star Gazetesi'ni çıkaran grupta Yazıişleri Müdürlüğü yaptı. 2002'de Türkiye'ye dönüp Star Grubu'na bağlı olan ve yeniden yayımlanan Hayat Dergisi'nde görev aldı. Hayat Dergisi'nde ve Star Gazetesi'nde sinema eleştirmenliği yaptı. 2004 yılında Star Gazetesi Yazıişleri Koordinatörlüğü görevine getirildi. Halen Star Gazetesi İnternet Yayın Müdürlüğü ve sinema eleştirmenliğini sürdürmektedir. Star Gazetesi, Kral Müzik Dergisi ve internette çıkardığı Cinedergi'de sinema yazıları yayımlanmaktadır. 2007 yılında "Türk Sineması'nı Yönetenler" adlı yönetmenlerle yaptığı röportajları kapsayan bir kitap çıkardı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.