Evdeki Düşman (Orphan)

There are various sizes of mifepristone in a pregnancy in united states buy premarin (ethinyl estradiol) 40 mg online. The best lithium ion budesonide online Monte Estoril auto battery charger for android with its new and improved function will help you to charge your battery or cell phone properly without being a bother. Fish tetracycline capsules are among the most frequently prescribed antibiotics in hospitals and outpatient clinics in the us.^[@ref1]),([@ref2])^ the most commonly used formulations are of the lactose free type; therefore, an extensive body of literature exists on such formulations.^[@ref3],[@ref4])^ various approaches have been attempted to improve bioavailability of the antibiotics.

This is in part due to the fact that ivermectin works by disrupting the bacteria that live in the tissues of both humans and animals. Najbolja cijena za zaštitu efektivnosti https://samrajyaa.com/contact/ eugasmije iznosi kratkatolskom ‘clomid’. I also take calcium and vitamin d with vitamin k to help reduce pain.

You should always consult your physician before using any medication. India kamagra kaufen en kaufen neben einer erhobenen erkrankung kann zu einem schweren schock führen, denn die durch sie selbst bestimmten körper lächernden hautkrebsen werden für https://watifhealth.com/why-covid-19-is-hard-to-stop/ immer eingrenzt. Doxycycline comes from the same family of antibiotics as.

Yönetmen: Jaume Collet-Serra

Senaryo: David Leslie Johnson, Alex Mace

Oyuncular: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, Jimmy Bennett

Gösterim Tarihi: 04 Eylül

Konu: Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John’u perişan etmiştir. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlât edinmeye karar verirler. Yöredeki bir yetimhanede gittiklerinde Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler, ama Esther göründüğü gibi değildir. Kate, John’a ve diğerlerine Esther’ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır.

Zeytinin Hayali (Olives Dream)

Yönetmen: Omar Kawan

Senaryo: Amed Abdulhafız

Gösterim Tarihi: 04 Eylül

 

Konu: 2002 yılında Filistin’in Cenin kentinde Faris’in Ninesi Meryem, yeri geldikçe küçükken başından geçen olayları hatırlayıp torununa anlatmaktadır. Olaylar, yakınlardaki Dir-Yasin köyü halkının, Ayn-Karim köyüne sığınmasıyla gelişmeye başlar. Çünkü Yahudiler o köyde korkunç katliamlar yapmışlardır. Yahudi çetelerinin Ayn Karim köyüne ulaşması üzerine babası, Meryem ve annesini göç kafilesiyle köyden uzaklaştırmak zorunda kalır.

 

Çizmeli Kedi (La Véritable Histoire du Chat Botté)

 

Yönetmen: Jerome Deschamps, Pascal Herold

Senaryo: Pascal Herold

Seslendirenler: Mehmet Ali Erbil, Belit Özükan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ziya Kürküt

Gösterim Tarihi: 11 Eylül

 

Konu: Bir değirmencinin küçük oğluna, sihirli çizmeler giyen ve konuşan, tuhaf bir kedi miras kalır. Kedi, değirmencinin küçük oğlunun Prenses’in kalbini fethedip onunla evlenmesine yardım eder. Prenses’le evlenmek isteyen kötü karakterler ise düğüne mani olmak için ellerinden gelen her şeyi deneyeceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veba (Carriers)

 

Yönetmen: Alex Pastor, David Pastor

Senaryo: Alex Pastor, David Pastor

Oyuncular: Chris Pine, Piper Perabo, Emily Van Camp, Chris Meloni

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Ölümcül virüsten kaçan dört arkadaş, güvenli bir yere ulaşmak için hızla yol almaktadırlar. En iyi yer olduğuna inandıkları ıssız kumsala giderken diğer insanlarla temastan kaçınırlar. Ama, virüs bulaşmış kişilerle, boş yol ve kasabalarla karşılaştıkça çocukluk masumiyetleri zayıflar. Karşılarındaki en büyük düşmanın virüs değil, iç dünyalarındaki karanlık olduğunu keşfederler.

 

Çıngıraklı Top

 

Yönetmen: Egemen Ertürk

Senaryo: Egemen Ertürk

Oyuncular: Burak Önal, İpek Özkök, İlyas Salman, Osman Tanburacı

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Boğaz Körler Derneği’nde Semra ve Başkan Ahi, yerel gazetelerini okurken, ilginç bir gelişme yaşanır. Bakanlık, Çin Engelliler Olimpiyatları’na katılımı amaçlayan bir faks göndermiştir. Bu faks dernek üyeleri arasında branş seçimi şakalarına sebep olurken, dernektekilerin yardımıyla büyüyen Zeki’nin, ağzından dökülen “futbol” sözü, konuyu ciddileştirir. Öneri “Çıngıraklı Top”, bir başka deyişle körler futbol takımıdır.

 

Kanımdaki Barut

 

Yönetmen: Haluk Piyes

Senaryo: Haluk Piyes

Oyuncular: Haluk Piyes, Necmettin Çobanoğlu, Jülide Kural, Öykü Çelik

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Yıllarca tetikçilik yaparak hayatını kazanan Bülent, iki oğlunun gözleri önünde eşini öldürmüştür. Bu çocuklardan Duman, hiçbir şeyi hatırlamak istemezken, Barut olayları sorgulayarak yaşadığı travmanın üstüne gider. Hapis yattıktan sonra iki oğluyla aynı evde yaşamaya başlayan babayla oğulları yüzleşir ve sevgisizliğin onları ne hale getirdiği açığa çıkar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Dosya (Case 39)

 

Yönetmen: Christian Alvart

Senaryo: Ray Wright

Oyuncular: Renée Zellweger, Jodelle Ferland, Ian McShane, Bradley Cooper

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Aile hizmetleri dairesi memuru Emily, pek çok şey görmüş geçirmiş olduğunu düşündüğü sırada, 10 yaşındaki Lilith, onun en yeni ve en gizemli vakası haline gelir. Anne-babası Lilith’i öldürmeye çalıştığında, Emily’nin en çok korktuğu şey doğrulanmış olur. Emily, Lilith’i kurtarır ve uygun bir bakıcı aile denk gelene kadar onu yanına almaya karar verir. Esas dehşet de o zaman başlar…

 

G-Force

 

Yönetmen: Hoyt Yeatman

Senaryo: Cormac Wibberley, Marianne Wibberley

Seslendirenler: Nicolas Cage, Sam Rockwell, Jon Favreau, Penelope Cruz

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Hayvanların casus olarak kullanılmak için eğitildiği gizli bir devlet programı hakkında bir komedi filmi olan G-Force’da çok iyi eğitilmiş fareler dünyanın kaderinin kendi ön ayaklarında olduğunu keşfeder. G-Force’un üyeleri, kararlı tim lideri Darwin; havalı ve gözüpek silâh uzmanı Blaster; seksi savaş sanatları uzmanı Juarez; istihbarat uzmanı Mooch ve bilgisayar ile bilişim uzmanı, yıldız burunlu köstebek Speckles’den oluşmaktadır.

 

Pontypool: Öldüren Kelimeler (Pontypool)

 

Yönetmen: Bruce McDonald

Senaryo: Tony Burgess

Oyuncular: Stephen McHattie, Lisa Houle, Georgina Reilly, Hrant Alyanak

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Mazy, Pontypool kasaba radyosunda program yapmaktadır. Kasabada korkunç şiddet olayları olduğu şeklinde söylenti yayılmaya başlar. Radyo ekibi, bu söylentilerin İngilizceyle yayılmış bir virüsten kaynaklandığını anlarlar. Kurtarılma ümidiyle yayını sürdürürken acaba radyo dalgalarıyla virüsün yayılmasına yardım mı etmektedirler?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizi Seviyorum

 

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Senaryo: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Oyuncular: Emre Altuğ, Birce Akalay, Zeynep Beşerler, Irmak Ünal

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi Eda tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Eda durumu öğrenince intikam almaya karar verir, hiçbirşey olmamış gibi eve döner. Erkut ertesi sabah keyifle kalkar ama yanında Eda olduğunu iddia eden başka bir kadın vardır. Erkut yeni Eda’yı tanımaya çalışırken ertesi gün bir başkası ile uyanır. Ve bir gün “Ben aynı kadını istiyorum” diye isyan eder.

 

Sonsuz

 

Yönetmen: Cemal Şan

Senaryo: Cemal Şan

Oyuncular: Ferhat Gündoğdu, İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh, Ayça Bingöl

Gösterim Tarihi: 18 Eylül

 

Konu: 13 yaşında töre cinayeti yüzünden hapise girmiş olan Serhan, kanser hastalığı nedeniyle yattığı hastanede Volkan’la tanışır. Volkan, dj.lik yapmakta olduğu barda çalışan Tuğçe’ye yakınlık duyunca, bar sahibi Cihan ile çatışır. Cihan, sert karakterli birisi olmasına rağmen sanatın her türüne tutkun bir adamdır. Hayatındaki en büyük hayali bir kitabı olmasıdır. Volkan, Serhan’a son günlerini güzel yaşatmaya çalışırken Cihan’ın gölgesi üzerlerinde olacaktır.

 

Kadın Aklı Erkek Aklı (The Ugly Truth)

Yönetmen: Robert Luketic

Senaryo: Nicole Eastman, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith

Oyuncular: Katherine Heigl, Gerard Butler, Eric Winter, John Michael

Gösterim Tarihi: 25 Eylül

 

Konu: Abby, bekârlığı dışında her soruna anında çözüm bulabilen bir TV programı yapımcısıdır. Reytingleri düşüş gösterince, işe yeni alınmış Mike’la ekip olmak zorunda kalır. Erkekler hakkında ipuçları vermekte olan bölümünün reytinglerdeki ani artışı, Mike’ın yerini garantiler. Abby, bekâr komşusu Colin’le tanıştığında ise doğru hamleleri yapmak için Mike’ın görüşlerine ihtiyacı olduğunu anlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suretler (Surrogates)

Yönetmen: Jonathan Mostow

Senaryo: Michael Ferris, John Brancato

Oyuncular: Bruce Willis, Radha Mitchell, Rosamund Pike, James Francis Ginty

Gösterim Tarihi: 25 Eylül

 

Konu: FBI ajanları, bir üniversite öğrencisinin gizemli cinayetini araştırmaktadır. Bu öğrenci insanların kusursuz robot versiyonlarının yaratıcısı olan kişiyle bağlantılıdır. Uzaktan kumandalı makineler olan suretler, insanların yerini almakta ve böylece insanların evlerinden çıkmadan yaşamalarına imkân tanımaktadır. Maskelerle dolu bir dünyada kim gerçektir ve kime güvenebilirsiniz?

 

Ricky

Yönetmen: François Ozon

Senaryo: François Ozon

Oyuncular: Alexandra Lamy, Sergi Lopez, Melusine Mayance, Arthur Peyret

Gösterim Tarihi: 25 Eylül

 

Konu: Alelâde insanlar olan Katie ile Paco tanışır ve sanki sihirli bir değnek değmişçesine bir mucize gerçekleşir: Aşık olurlar. Aşklarının meyvesi daha da olağanüstüdür: Ricky adında müthiş bir bebek. İngiliz yazar Rose Tremain’in Moth adlı kısa öyküsünden uyarlanan film, Ozon’un tabiriyle gerilim, bilim-kurgu, komedi ve masal türlerinin öğelerini bir araya getiriyor.

 

11’e 10 Kala

Yönetmen: Pelin Esmer

Senaryo: Pelin Esmer

Oyuncular: Nejat İşler, Mithat Esmer, Tayanç Ayaydın, Laçin Ceylan

Gösterim Tarihi: 25 Eylül

 

Konu: Tutkulu bir koleksiyoncu olan Mithat Bey için İstanbul, koleksiyonları kadar sınırsız bir değerdir. Ali için ise kapıcısı olduğu Emniyet Apartmanı ve yakın çevresi demektir. Apartmanın diğer sakinleri deprem endişesi ve daha değerli bir eve sahip olma tercihiyle binayı yıkıp yeniden inşa etmek isteyince, Mithat Bey’in koleksiyonları uğruna verdiği savaşların en zorlusu başlar. Artık apartman, yalnız yaşayan bu iki adamın ortak kaderidir

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.