Banu Bozdemir

Kutu
Senaryosunu İlksen Başarır ile Mert Fırat’ın yazdığı ve yönetmenliğini yine İlksen Başarır’ın üstlendiği “Kutu” filminin çekimleri tamamlandı. Saadet Işıl Aksoy, Mert Fırat, Emre Karayel, Lale Mansur’un rol aldığı filmde işitme engelli bir gencin çağrı merkezinde çalışan bir kıza aşık olması konu edilirken, aşkın engel tanımaması da şiirsel bir dille anlatılıyor.

Sizi Seviyorum

Sevgilinizin her gün değişmesi ve her sabah başka biri ile uyanmak bir rüya mıdır?

Yoksa bir kabusa dönüşebilir mi? Emre Altuğ’dan sadakat ve ilişkiler üzerine bir romantik komedi… Başrollerini Emre Altuğ, Birce Akalay, Zeynep Beşerler, Irmak Ünal ve Durul Bazan’ın paylaştığı film 18 Eylül vizyonda.

 Çılgın Türkler Görev Somali
Maskeli Beşler filminin yazarı ve yönetmeni Murat Aslan’dan yeni bir komedi filmi.

Filmin oyuncu kadrosunda Kadir İnanır ve Maskeli Beşler filminden bazı oyunculara da yer verileceği konuşuluyor. 10 Ağustos’ta çekimlerine start alan filmin en dikkat çekici özelliği ise Türkiye’nin ilk “yerli” filmi olması. Türkiye’de ve 11 ülkede 27 Kasım’da vizyona girecek.

Ateşin Düştüğü yer
Levent Kırca’nın oynadığı Ateşin Düştüğü Yer adlı filmin çekimleri tamamlandı. Filmdeki hikayenin Uşak’ta geçtiğini, söyleyen Levent Kırca, ”Arabesk kültür içinde yaşam savaşı veren bir ailenin yaşadıkları anlatılıyor. Eskiden Anadolu’dan genç kızlar artist olmak için Yeşilçam’a gelirdi. Şimdi ise ajanslara başvuruyor. Film genel olarak bu temayı ele alıyor” dedi.

Romantik Komedi
Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara ve Begüm Kütük’ün oynadığı romantik komedi filminin yönetmeni Ketche. Çekimleri devam eden film aşkın, dostluğun, arkadaşlığın ve insanların içinde bulunduğu şehir yaşamının, hayattaki yerini vurgulayacak. Filmin havasının yabancı filmleri aratmadığını söyleniyor…

Ada

Sinema yazarı arkadaşlarımız Murat Emir Eren ve Talip Ertürk kafa kafaya vermişler ve ülkemizin ilk zombi filmi için 24 Ağustos’u çekim günü ilan etmişler. Korku ve gülmecenin yan yana gideceği filmde Esra Ruşan, Ozan Ayhan, Rüya Önal, Kaan Keskin gibi genç oyuncuların yanı sıra ayrıca Taner Birsel gibi usta bir isim de var. Çekim mekanı Büyükada… Arkadaşlarımıza başarılar…

Yedi Kocalı Hürmüz
Yedi Kocalı Hürmüz, 38 yıl aradan sonra yeniden Ezel Akay tarafından beyazperdeye uyarlanıyor. Hepimizin tanıdığı Hürmüz bilindiği gibi Osmanlının son dönemlerinde İstanbul yaşayan, aynı anda 7 kişiyle birlikte “yalandan” evlenen bir kadın. Daha önce Yılmaz Atadeniz ve Atıf Yılmaz tarafından beyazperdeye uyarlanan filmin kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Gülse Birsel, Haluk Bilginer, Erkan Can, Memet Ali Alabora, Sarp Apak, Cengiz Küçükayvaz, Öner Erkan, Cem Karakaya, Ezel Akay, Müjdat Gezen, Erol Günaydın, Zihni Göktay ve Halit Akçatepe var. Vizyonu 20 Kasım. Stüdyo yaratma olayı da ayrı bir şov.

Aşk Geliyorum Demez

Murat Şeker’in yönettiği, Bergüzar Korel ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaştığı filmin çekimlerine başlandı. Esnaf Ali’yle yardımsever ve zengin Gözde’nin arasında yaşananların anlatıldığı film romantik komedi kıvamında… Vizyonu 6 Kasım.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.