MÜKEMMEL BİR GÜN / UN GIORNO PERFETTO-2008

You know that low-carb diet that keeps you from gaining weight, but what you don’t know is why your blood sugars keep shooting up. Doxycycline capsules to treat chlamydia trachomatis are most effective in patients between 18 and 39 years of age who Sviblovo ciplox 250 mg tablet price have had chlamydia urethral to vaginal. This includes negative impacts on the health of children.

Erst jetzt fällt die zeit ein, für uns im westen zu einer neuen ereignis zu werden. He https://borstkankeractie.nl/esv-bible-large-print-with-index was released from jail and made his initial appearance. When you shop our extensive car rental inventory, you never have to worry about price-points.

Ivermectin (bayer healthcare, inc.) is an anti-parasitic medicine, used to treat onchocerciasis (river blindness) and human filariasis (river-blindness-caused by the parasite “wuchereria bancrofti”). The steroid has an priligy 60 mg fiyatı 2022 ability to increase the body’s metabolism and it also works on the liver’s metabolism which increases its metabolism. Ivermectin may be applied to an area where you can see the l.

Yönetmen: Ferzan Özpetek

Oyuncular: Isabella Ferrari, Valerio Mastandrea, Valerio Binasco

Emma ve Antonio iki çocukları olan evli bir çifttir ve bir yıla yakın bir zamandır ayrı yaşamaktadırlar. Antonio eskiden eşiyle paylaştığı evde tek başına kalmaktayken, Emma çocukları da alarak annesine taşınmıştır. Bir gece, Palazzo’ya bir baskın ekibi çağrılır ve polis silah seslerinin duyulduğu apartmana girer. “Mükemmel Bir Gün”, hızlı bir akışla, bu anı önceleyen 24 saatte gelişen olayları ve her adımlarında gözetlenen bir grup insanın basit fakat “biricik” yaşamlarını ele alıyor.

Özel Seçenekler: Kamera Arkası, Fragman, Foto Galeri

(KANAL D HOME VİDEO)

 

GOMORRA-2008

Yönetmen: Matteo Garrone

Oyuncular: Salvatore Abruzzese, Simone Sacchettino, Salvatore Abruzzese

Güç, para ve kan… İtalya’nın Napoli ve Caserta bölgesinde halkın her gün yüzleştiği “değerler” bunlar. “Sistem” in, yani Camorra’nın kurallarına boyun eğmeğe zorlanıyorlar ve başka hiçbir seçenekleri yok. Normal bir yaşam sürmeyi içlerinden ancak birkaç şanslı kişi hayal edebilir. Gomorra, kurmaca gibi görünse de kökleri gerçeklikte yatan ve bu acımasız dünyada yaşanan beş öykü aracılığıyla bizi Camorra’nın dünyasına sokuyor.

Özel Seçenekler: Çıkartılmış Sahneler, Oyuncularla Röpörtaj, Roberto Saviano İle Röpörtaj

(KANAL D HOME VİDEO)

 

SESSİZ KAOS/QUIET CHAOS-2008

Yönetmen: Antonello Grimaldi

Oyuncular: Nanni Moretti, Laura Paolucci, Alessandro Gassman, Isabella Ferrari

Sessiz Kaos; karısının ani ölümünden sonra Pietro Paladini’nin kalbinde hissettiği derin duygudur. Pietro mutlu bir evliliği ve Claudia adında 10 yaşında bir kızı olan başarılı bir yöneticidir. Bir gün boğulmak üzere olan iki kadının hayatını kurtardıktan sonra evine gider ve karısının ani ölümüyle yüzleşmek zorunda kalır. Bu üzüntüyle birlikte hayatı tamamen değişir. Pietro, ilk gün Claudia’yı okula götürür ve onu dersleri bitene kadar okul dışında beklemeye karar verir. Arabasında oturur, parkta ve yakınlardaki bir kafede zaman geçirir. Daha sonraki günlerde de aynı şeyi yapmaya karar verir.

Özel Seçenekler: Yok.

(KANAL D HOME VİDEO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCK’N ROLLA-2008

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Gerard Butler, Thandie Newton, Tom Wilkinson

Bu öyle bir Londra’dır ki emlak en büyük pazar olarak uyuşturucunun yerine geçmiştir ve suçlular da bu pazarın en ateşli girişimcileridirler. Eski ekolden bir gangster olan Lenny hangi ipleri çekeceğini bilmektedir ve önemli konumdaki her bürokratı, simsarı ya da gangsteri avucunda tutmaktadır. Lenny tek bir telefonla bürokrasiyi ortadan kaldırabilmektedir. Ama sağ kolu Archy’nin de dediği gibi, Londra değişen zamanların sıfır noktasıdır çünkü Doğu’nun büyük gangsterlerinden, sokaklardaki aç suçlulara kadar herkes, ticaret ve suçun kurallarını değiştirmek için birbirleriyle yarışmaktadır.                                                                                                                   Özel Seçenekler: Guy Ritchie ve Mark Strong’tan Yorumlar, Guy’ın Şehri: Yönetmen’in Londra’ya Saygı Duruşu, Silinmiş Sahne: Sigaranı Söndürecek Misin?

(TİGLON)

 

OPERASYON VALKYRİE-2008

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Tom Cruise, David Bamber, Stephen Fry, Carice van Houten

İkinci Dünya Savaşı sırasında, birkaç Alman subayı Adolf Hitler’e suikast yapmayı planlar. Ayrıca savaşı bitirme adına da güçlerini kullanmaya başlarlar. Valkyrie adı verdikleri operasyon sayesinde Nazi hükümetine karşı bir ayaklanma başlatırlar. Operasyonun başında olan Albay Claus von Stauffenberg, Tom Cruise tarafından canlandırılıyor. Tarihte de önemli bir yer etmiş olan Albay Stauffenberg, bu uğurda her şeyi göze almaya hazırdır.

Özel Seçenekler: Yok.

(TİGLON)

 

AYNANIN İÇİNDEN/ THROUGH A GLASS DARKLY-1961

Yönetmen: Ingmar Bergman

Oyuncular: Harriet Andersson, Gunnar Björnstrand, Max von Sydow, Lars Passgard

Karin, kocası Martin, babası David ve kardeşi Minus’la birlikte bir adada tatil yapmaktadır. Karin, hastalığından dolayı birkaç ay akıl hastanesinde kalmıştır. Kocası Martin, karısını çok sevmesine rağmen onunla iletişim kurmakta ve ona ulaşmakta güçlük çekmektedir. Babası David, kendi dünyasına kapanmış bir yazardır. Duygusal olarak izole bir ortamda yetişen Minus, sevgi ve şefkate açtır. Aile içinde gelişen beklenmedik olaylar, tüm ilişkileri kökten değiştirecektir.

Özel Seçenekler: Yönetmenin Filmografisi, Ingmar Bergman’la Söyleşi, Foto Galeri

(SAGA)

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNET SİNEMASI/ NUEVO CINEMA PARADISO-1988

Yönetmen: Giuseppe Tornatore

Oyuncular: Jacques Perrin, Marco Leonardi, Salvatore Cascio, Philippe Noiret

Küçük bir çocuk olan Salvatore, günlerini Alfred’in yanında geçirmekte, filmlerle ilgili konuşmakta ve Alfred’in sinema konusunda deneyim ve bilgilerinden yararlanmaktadır. Babacan tavırlarıyla Salvatore’nin hayatında önemli bir yere sahip olacak Alfred sayesinde sinemaya olan aşkını ve tutkusu keşfedecektir.

Özel Seçenekler: Fotoğraf Galerisi, Öpüşme Sahnesi

(SAGA)

 

KILLSHOT-2008

Yönetmen: John Madden

Oyuncular: Mickey Rourke, Diane Lane, Thomas Jane, Rosario Dawson

40’lı yaşlarında güzel bir kadın olan Carmen Colson, demir işçisi olan kocası Wayne ile birlikte Federal Tanık Koruma programının gözetimi altındadır. Bir zorbalığı ele verdikleri için koruma altına alındıkları bu programın sayesinde güvende olduklarını sanmaktadırlar. Fakat işler yolunda gitmediği için bir anda deneyimli bir seri katil ile piskopat bir katilin hedefi haline gelirler. Bundan sonraki mücadele Carmen’in sınırlarını zorlu bir testten geçirecektir.

Özel Seçenekler: Yok.

(TİGLON)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.