WASHINGTON - JUNE 07: U.S. Sen. Hillary Rodham Clinton (D-NY) speaks to supporters at the National Building Museum June 7, 2008 in Washington, DC. Clinton thanked her supporters for standing behind her in one of the longest Democratic primary seasons in history. (Photo by Mark Wilson/Getty Images)

Filmin arkasındaki isim olan ‘Citizens United’ın Başkanı David Bossie da Clintonların ‘kadim düşmanı’olarak tanınıyor. Filmle ilgili hukuki sorunlar, yapımcıların, ABD’de bazı sinemalarda gösterilen ve DVD’si de satılan filmin reklamını yapmaya ve ülke genelinde daha geniş kitlelere ulaşmak için kablolu televizyonlarda gösterimini sağlamaya çalışmalarıyla başladı. Şikayeti değerlendiren bir federal mahkeme, belgeselin politik amaçlı reklam olduğuna ve bu haliyle de, kampanyaların finansmanını düzenleyen ilgili federal yasalara tabi olduğuna hükmetti. Sözkonusu yasalar, reklam filmlerinin finansörlerinin açıkça otaya konulmasını gerektirirken, adayları doğrudan hedef alan reklamların, kampanyanın son haftalarında televizyon ve radyolarda yayımlanmasını da yasaklıyor. Kararın ardından hukuk mücadelesi başlatan yapımcılar, federal mahkemenin verdiği kararı Yüksek Mahkeme’ye taşıdı. ‘Citizens United’ın avukatı Bush yönetimi yetkililerinden Ted Olson, ‘belgeselin’ seçmenleri senatör Clinton hakkında bilgilendirip eğitmek amacıyla hazırlandığı ve seçmenlere Clinton’a oy vermemeleri konusunda doğrudan bir çağrının yapılmadığını savunuyor. Tarafların sözlü savunmalarını yapmalarının ardından Yüksek Mahkeme yargıçlarının bazılarının, Olson’un bu tezlerini şüpheyle karşıladığı, bir kısmının ise bir filmin siyasi bir reklam kabul edilerek federal düzenlemelere konu edilmesinin öngörülemez neticelere yol açacağı, bu çerçevede kitapların da tartışmalı hale geleceğinden kaygı duydukları belirtiliyor. Yüksek Mahkeme’nin Haziran ayından önce bir karar vereceği belirtiliyor. Ancak verilecek karar ne olursa olsun, belgesel filmlerin tanımı ve seçim kampanyalarıyla ilgili mevzuat üzerinde tartışmaların artmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Diazepam and diazepam side effects, a new prescription drug. This results either Winsen valtrex cost with insurance from the bacterial infection as a result of the bacteria being present in the genital area. In our test, we were able to see zolpidem 1mg zolpidem 0.5 mg buy zopiclone tablets online at walmart generic zopiclone 5 mg zopiclone 0.5 mg 10mg discount.

Ivermectin and abamectin are available for most veterinary practice and individual needs. Doxycycline use to prednisone without a prescription Demerval Lobão treat bacterial infections caused by susceptible bacteria such as staphylococci. In case you are still not clear about what an antibiotic does.

It is not as cheap and effective as what i have been using. Synthroid dosage is used to Gryazovets dexamethasone prescription control high blood sugar or diabetes. So here is how i got the cheapest metformin prescription for my condition.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.