THE WENDELL BAKER STORY (BİR DALEVERE ÖYKÜSÜ)

Oyuncular : Luke Wilson , Eva Mendes , Jacob Vargas

Yönetmen : Andrew Wilson , Luke Wilson

Teksas-Meksika sınırının yakınında yaşayan Wendell için, hayata anlam katan güler yüzlü ve iyimser mizacı ile Doreen”e beslediği aşktır. Sorunları mı? Etrafta dolaşıp Doreen”e onu sevdiğini söylemesi ve iş anlayışının yasa dışı işlerden ibaret oluşudur. Tutuklanır, hapse girer. Wendell”ın hapisi bile erkeklerle futbol oynamak için iyi bir mazeret olarak gördüğünün farkına varan Doreen için Wendell artık geçmişte kalmıştır. Şartlı tahliye ile hapisten çıkan Wendell bir huzur evinde iş bulur. Yeni işinde baş hemşirenin bir dolaplar çevirdiğini anlaması uzun sürmez. Huzur evinin üç sakini kendisine kız arkadaşını geri kazanması için yardım ederlerken, Wendell da onlara dönen dolaplarda yardım elini uzatır. Bu işbirliği süregelen düzenbazlığı ortaya çıkarmaya ve Wendell”ın Doreen”i geri kazanmasını sağlayabilecek midir?

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri

DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe

Ses Türkçe 5.1, İngilizce 5.1

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2005

Süre 102 Dk.

Bölge 2

 

FEAST (KANLI ŞÖLEN)

Oyuncular : Balthazar Getty , Henry Rollins

Yönetmen : John Gulager

Gözlerden uzak bir barda, birbirlerini tanımayan bir grup insan, gece vakti oraya hapsolurlar. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra barın altında gizli bir sığınak olduğunu keşfederler. Bu sığınakta insan etiyle beslenen korkunç yaratıklar yaşamaktadır ve yaratıklar barda kapalı kalmış grubun kokusunu almıştır. Şimdi bu et-obur canavarların kol gezdiği bardan kurtulmak için el ele vermek zorundadırlar. Aliens filminde yaratıkları dizayn eden, görsel efektlerdeki başarısıyla Hollywood’da adını duyuran ve Blade serisinin ilk filmini yöneten Stephen Norrington, bu filmde de yaratığı tasarlayan ekipte yer alıyor..

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe

Ses Türkçe 5.1, İngilizce 5.1

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2005

Süre 86 Dk.

Bölge 2

 

RESURRECTING THE CHAMP (ŞAMPİYONUN DİRİLİŞİ)

Oyuncular : Samuel L. Jackson , Josh Hartnett

Yönetmen : Rod Lurie

Samuel L. Jackson (1408) ve Josh Hartnett (30 Gün Gece), bu yüreklere dokunan baba-oğul ve bedel ödeme hikayesinde sizi nakavt edecek bir performans sergiliyor.

Spor yazarı Erik Kernan (Hartnett) gazetede başlık olabilecek kadar iyi bir hikaye bulma peşindedir. Ne zaman ki artık hayatını sokaklarda yaşayarak gerçiren eski boks yıldızı Şampiyon’la (Jackson) tanışır bunun her ikisi içinde bir kurtuluş olacağını anlar. Yeni arkadaşının inanılmaz zafer hikayesi Kernan’a istediğini verir. Ancak hikayenin sorgulanmasına engel olamaz. Kernan bu süre içinde bir hikayeyi yaratanın onun arkasındaki adam olduğunu anlayacaktır.

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri

Ses Türkçe, İngilizce

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2007

Süre 112 Dk.

Bölge 2

 

GHOST WRITER (HAYALEY YAZAR)

Oyuncular : Alan Cumming , David Boreanaz , Anne Heche , Henry Thomas

Yönetmen : Alan Cumming

Alan Cumming’ in ilk yönettiği sinema filmi olan “Ghost Writer”da Cumming müziğe büyük hayranlığı olan fakir çocuklara öğretmenlik yapan başarısız besteci John Vandermark’ ı canlandırıyor. Bir yazar olduğunu iddia eden amatör Sebastian St. Germain’ in (David Boreanaz: Buffy; Angel; Bones) hayatına girişiyle, Valdermark ona yardım etmek için elinden geleni yapmaya başlar. Fakat derneğinin amaç dışı kullanılmasıyla beraber Valdermark mutsuzlaşır. Bardağı taşıran son damla ise kasabanın bütün kadınlarının Sebastian’ la ilişki kurmaları ve nazik ev sahibine bir hurda bile bırakmamalarıdır.

Karakteri değişen açıkgöz John’ ın dönüşümüyle doğa üstü olaylar serisi başlar. İçinde Edgar Allen Poe’ nun “Geveze Yürek” adlı hikayesi ve Joseph Losey / Harold Pinter’ in 60′ lar klasiği olan “Hizmetçi” filminin yansımaları olan Hayalet Yazar’da Boreanaz’ ın gerçekçi oyunculuğu ve Cumming’ in birden tavır değiştiren karakterinin bütünlüğü izleyiciye keyifli bir tiyatral canlılık sunuyor. Son dönemin popüler yıldızı Anne Heche, Karen Black, Carrie Fisher ve Jane Lynch ile yardımcı rolleri paylaşıyor

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe

Ses Türkçe 5.1, İngilizce 5.1

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2007

Süre 89 Dk.

Bölge 2

 

DARK HARVEST (ÖLÜMCÜL HASAT)

Oyuncular : Don Digiulio , Jeanie Cheek

Yönetmen : Paul Moore

Güzel bir kır evi, seksi kızlar… İnsan başka ne ister?

Korkularınızla yüzleşmeye hazır olun. Hasat mevsimi başladı.

Sean Connell, eğlenmek için bir grup arkadaşıyla birlikte Batı Virginia’nın dağlık bölgesinde kendisine miras kalan gözlerden uzak bir çiflik evine gelir. Ormanın derinliklerinde ilerledikçe kanla çizilmiş bir soyağacını ortaya çıkarırlar. Aradan yıllar geçse bile kötülük devam etmiştir. Artık geri dönüş yoktur. Hasat başlamıştır. Hayatta kalmaları için yapmaları gereken tek şey her gördüklerini biçmektir.

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri

Ses Türkçe, İngilizce

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2008

Süre 88 Dk.

Bölge 2

 

FIVE FINGERS (BEŞ PARMAK)

Oyuncular : Ryan Phillippe , Laurence Fishburne

Yönetmen : Laurence Malkin

“Five Fingers” 11 Eylül 2001 tarihinde Amerika’ya yapılan terörist saldırılardan sonraki dönem çekilen filmlerden biri. İdealist Alman piyanist Martijn‘in teröristlerce kaçırıldıktan sonra gelişen hikayesi müthiş bir gerilim içinde geçiyor. Martijn, iyi beslenemeyen çocuklara yemek sağlayan bir programa katılmak üzere Fas’a gider ve burada teröristlerce kaçırılır. Kendisini kaçıran kişiyle silah zoruyla satranç oynamak zorunda kalan Martijn, teröristin amacını öğrenmeye çalışırken, sorduğu soruların karşılığını parmaklarını vererek ödemektedir….

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe

Ses Türkçe 5.1, İngilizce 5.1

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2006

Süre 83 Dk.

Bölge 2

 

PREMONITION (SIRADIŞI)

Oyuncular : Sandra Bullock , Julian McMahon

Yönetmen : Mennan Yapo

Linda Hanson’un (Sandra Bullock) mükemmel bir hayatı vardır. Taa ki kocasının bir trafik kazasında öldüğü haberini aldığı güne kadar… Kendini ailesine adamış bir eş, bir anne için hayal edilebilecek en kötü şeydi Linda’nın başına gelen. Yoksa Linda bunu gerçekten hayal mi etmişti? Çünkü ertesi sabah uyandığında kocası yaşıyordu.

İlk başlarda Linda bu trafik kazasının bir kâbus olduğuna inandı. Fakat bu olay tekrarlanmaya başladı; bazı sabahlar uyandığında Jim hayatta ve yanında oluyor; bazılarında ise bir dul olarak uyanıyordu. Anlaşılmaz bir şekilde hayatının günlerini sıra-dışı olarak yaşıyordu. Linda’nın bu travmatik önsezileri, bir seri bulmacaya, yıpratıcı bir olaylar zincirine dönüştü.

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri DVD

Format DVD

Altyazı Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri

Ses Türkçe 5.1, İngilizce 5.1

Video Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici 2007, Sony Pictures Home Entertainment

Süre 110 Dk.

Bölge 2

 

BLADE RUNNER FINAL CUT SPECIAL EDITION (BIÇAK SIRTI) (DOUBLE)

Oyuncular : Harrison Ford , Rutger Hauer

Yönetmen : Ridley Scott

Görsel olarak muhteşem, yoğun aksiyon sahnelerine sahip ve yapımından bu yana güçlü bir etkiye sahip olan Ridley Scott”ın Bladerunner”ı, uzatılmış ve daha önce asla görülmemiş özel efektlere sahip Son Versiyon”u ile karşınızda. 21.Yüzyıl Dedektifi Rick Deckard rolünde Harrison Ford erkeksilik ve incinebilir bir varlıkla bu tarz sahibi kara gerilime imza atıyor. İleri teknoloji bir dünyada şehrin dışında ve sosyal dejenerasyonla dolu bir gelecekte Deckard, kaçak ve katil replikaların peşindedir – ve kısa süre içerisinde ruhunu teslim edeceği esrarengiz bir kadına doğru yol almaya başlamıştır.

Ürün Özellikleri :

Disk Seçenekleri   DVD (Double)

Format   DVD

Altyazı   Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri

Ses   İngilizce 5.1

Video   Geniş Ekran

Yapım Yılı, Üretici   1991, Warner Bros

Süre   117 Dk.

Bölge   2

 

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.