Hollywood’un ‘gün görmüş’ aktörü ve yönetmeni Clint Eastwood, ünlü yıldız Angelina Jolie’nin eşsiz güzelliğinin kariyeri önünde bir engel olduğunu söyledi.

Angelina’nın güzelliğine iltifatlar yağdıran ve yeryüzündeki en güzel yüze sahip olduğunu iddia eden Eastwood, göz kamaştırıcı güzelliği nedeniyle Jolie’nin yeteneklerini kolayca gözardı edildiğini söyledi. İki Oscar ödüllü 78 yaşındaki kıdemli yönetmen, “İnsanlar genelde bunun ötesine geçip yeteneklerini farkedemiyor. Bütün magazin dergilerinde o var, dolayısıyla bu güzelliğin altında yatan şaşırtıcı aktristi gözden kaçırmak çok kolay” diye konuştu. New York Film Festivali’nde son filmi Changelling’in tanımıtımında konuşan Eastwood, Jolie’nin oyunculuk anlayışının Meryl Streep’e benzediğini de ekledi.

Angelina Jolie’nin başrolde yer aldığı gerilimde John Malkovich de yer alıyor. Jolie filmed, oğlunun kaçırılmasının ardından bir komployla mı karşı karşıya olduğunu yoksa aklını mı kaçırmaya başladığını bilemeyen bir kadın karakteri canlandırıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.